Мандрівник “полює” на незвичайні арт-об’єкти та шокує світ їх фото

Збір коштів на потреби армії України
02.04.2019

Мандрівник “полює” на незвичайні арт-об’єкти та шокує світ їх фото

Німецький фотограф Макс Ляйтнер подорожує і знімає незвичайну архітектуру у різних куточках світу. Незвичайні будівлі стали його захопленням ще в ранньому віці. За останні десять років фотограф об’їздив США, країни Азії і Європи. Серед об’єктів, які його цікавлять – міське середовище, архітектура і активний спосіб життя. В кожному місті він намагається знайти незвичайні місця та знайти їх приховані архітектурні особливості.

Для зйомки свого нового проекту “Оманливі лінії” Макс Ляйтнер вибрав Варшаву, яка знаменита своєю різноманітною архітектурою, що відображає багату багатовікову історію міста. У створенні неймовірних знімків взяв участь міський фрираннер Бенні Грамс. Це допомогло фотографу по-новому показати цікаві будівлі, створити оптичні ілюзії і трохи спотворити перспективу.

“Нас всюди оточують цікаві лінії, і у фотографії мене завжди приваблювала можливість досліджувати це оточення. Використовуючи сучасну архітектуру, направляючи глядача, а іноді і вводячи його в оману, я можу перетворювати буденну картину і формувати новий візуальний образ. Створюючи абстрактні композиції та маніпулюючи цими лініями, можна змінити сприйняття простору. Ми приїхали у Варшаву, щоб спробувати розсунути межі сприйняття і, звичайно, віддати належне чудовій сучасній архітектурі цього міста”, – пояснює фотограф.

, , , , переглядів: 1 193

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *