Медична реабілітація вдома: особливості успішного проходження

Збір коштів на потреби армії України
30.09.2021

Медична реабілітація вдома: особливості успішного проходження

Медична реабілітація являє собою цілий комплекс заходів медичного характеру, які спрямовані на відновлення порушених функцій організму. Рекомендації лікарів, які допоможуть пацієнтові повернутися до повноцінного життя, можуть виконуватися навіть в домашніх умовах. Проте слід пам’ятати, що якщо річ йде про домашнє відновлення, слід заздалегідь потурбуватися про наявність вдома деяких приладів та спеціальних виробів.

Прилади для успішного проходження реабілітації в домашніх умовах

Перш ніж вирішувати, яке саме приладдя слід придбати, треба спочатку проконсультуватися зі своїм лікарем – саме він має поставити певний діагноз та призначити лікування. Слідуючи його порадам, ви зможете самостійно відновитися вдома. Звісно ж, усі потрібні пристрої для скорішого одужання потрібно купувати в залежності від вашого стану, діагнозу і характері захворювання. Однак перше, що в більшості випадків потребується пацієнтам під час домашньої реабілітації – це протипролежневий матрац. Якщо пацієнт не може самостійно пересуватися, це може викликати ряд додаткових проблем зі здоров’ям: порушується кровообіг, а від тривалого здавлювання тканин з’являються рани на шкірі, інакше кажучи – пролежні. Матрац від пролежнів – це виріб, основне призначення якого полягає в профілактиці і лікуванні пролежнів у хворих, які змушені дотримуватися постільного режиму досить тривалий час. Рекомендується також регулярно робити масаж окремих зон тіла, проте, на жаль, далеко не у кожного пацієнта є така можливість. Саме тому можна використовувати такі додаткові пристрої, як масажери для тіла. Сучасною медициною були розроблені найрізноманітніші пристосування – вони можуть успішно замінювати роботу навіть віртуозних фахівців. Після масажу у людини стає вище активність м’язів, налагоджується кровообіг, активізується обмін речовин. А тому масажер для тіла – це незамінний помічник людини при домашньому відновленні.

Досить часто людина, яка не може самостійно доглядати за собою після хвороби або травми, потребує можливості пересуватися без сторонньої допомоги. Тому що навіть у близьких людей теж є інші турботи: робота, домашні обов’язки. У таких ситуаціях на допомогу прийде зручний та доступний винахід – інвалідний візок. Такий пристрій знаходить дуже широке застосування у житті багатьох людей. Адже правильно підібраний візок не тільки допомагає людині, позбавленій можливості вільної ходьби, але і полегшує догляд за інвалідом. У разі, коли ви хочете придбати крісло, до його вибору треба поставитися дуже ретельно, враховуючи індивідуальні параметри та побажання пацієнта. Якщо передбачається використання пристрою протягом нетривалого часу, то достатньо придбати базову модель з набором потрібних функцій. Якщо ж пацієнт не має ніяких пошкоджень верхніх кінцівок, і з їхньою допомогою може вільно пересуватися – гарним варіантом стануть милиці. Основне їх призначення – підтримувати тіло, поліпшувати баланс і знижувати навантаження на кінцівки. Без цих пристосувань реабілітація після травми може значно затягнутися. Слід пам’ятати, що милиці мають бути максимально зручними, відповідати зросту людини, а також бути здатним витримувати навантаження ваги пацієнта. А тому слід обов’язково врахувати ці фактори перед покупкою пристроїв. Проте, на жаль, іноді стається так, що людина просто не в змозі пересуватися з їх допомогою. у такому випадку багато медичних установ рекомендують задуматися про придбання такого виробу, як ходунки. Ходунки для дорослих використовуються для збереження рухливості пацієнта, зняття навантаження з ніг і збереження його від падіння. На таку конструкцію можна легко спертися і сміливо використовувати її для утримання рівноваги.

Купити милиці, ходунки та інші пристосування можна у спеціалізованих медичних магазинах. Звертаючись в інтернет-магазин медтехніки, не соромтесь поцікавитись про наявність сертифікатів на техніку та гарантійні терміни.

переглядів: 964

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *