Мистецтво прикрашатися біжутерією

04.08.2017

Що відрізняє гарний смак від імітації бути стильною та моветону? Помірність та рівновага у створеному образі, закінченість та довершеність від голови до п’ят – треба визнати, що далеко не усім панночкам це мистецтво вдається.

mystetstvo-pryМистецтво прикрашатися біжутерієюkrashatysya-bizhuteriyeyu

Взагалі «золоте правило» для золотих прикрас: золото – само по собі самодостатній метал. Якщо прикрасити себе декількома золотими речами ви, можливо, й привернете до себе увагу – але не як вишукана леді, а, скоріше, як новорічна ялинка.

З одного боку, зрозуміло, що у нашій країні демонстрація золотих прикрас на жінках визначає статус господині, але все ж таки варто розуміти, що це дуже провінціальний підхід, від якого бажано відмовлятися, якщо ви претендуєте бути людиною зі смаком.

До речі, згадаємо, що така «ікона стилю», як Коко Шанель використовувала біжутерію, а не прикраси з дорогоцінних металів. Саме їй належить головна роль у популяризації біжутерії.

Правила носіння біжутерії

Як і одяг, ваші аксесуари повинні бути підібрані під сезон, під стиль одягу. Наприклад, пластикові або прикраси з «легких» матеріалів та біжутерія у стилі нео-панк, або щось молодіжне – це носіть влітку. Дерев’яні та прикраси «під діаманти» теж найкраще будуть поєднуватись із літнім одягом.

Важливо, щоб біжутерія також відповідала віку жінки – відверто «скляні» або прикраси зі стразами дуже знецінюють образ, тому треба чітко розуміти – якщо ви не запрошені на вечірку у стилі диско, залиште такі прикраси. Краще обрати якийсь яскравий акцент , наприклад, оригінальне намисто у фольк-стилі, або якийсь браслет зі шкіри – все залежить від вашого образу. Нехай ваша біжутерія підкреслить вашу індивідуальність.

Також біжутерія повинна поєднуватись із структурою тканини вашої сукні чи костюма. Дуже обережно вибирайте прикраси до одягу у клітинку. Вони повинні бути простими, однотонні та не основного кольору тканини. І найголовніше: не можна носити одночасно біжутерію та дорогоцінні прикраси – це однозначний моветон. Також не треба одягати одночасно біжутерію під срібло та під золото: або тільки під золото, або тільки під срібло.

Якщо є сумніви щодо обраних прикрас, користуйтеся одним правилом: надягайте щось одне – або сережки, або намисто, або браслет.

Джерело: http://korusna.info/krasa/mystetstvo-prykrashatysya-bizhuteriyeyu.html
, , переглядів: 907

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *