Мистецтво, яке розуміють не всі: креативний дизайнер перетворює звичайні предмети на неймовірні вбрання

Збір коштів на потреби армії України
10.12.2018

Мистецтво, яке розуміють не всі: креативний дизайнер перетворює звичайні предмети на неймовірні вбрання

Незвичайний китайський дизайнер створив костюм зі штори і прославився практично на весь світ. В інтернеті його знімки швидко знайшли популярність. Чоловік розробляє унікальні костюми з лютого 2017 року. Про це повідомляє Daily Mail.

Останнім часом жителів міського округу Мейшань, Китай, дивує громадянин у вкрай екстравагантних нарядах. Це – 38-річний фермер-модник, Доу Сяоган (Dou Xiaogang), який створює собі одяг з предметів домашнього вжитку, таких як горщики, сковорідки, велосипедні шини і віконні штори.

За його словами, він хоче створювати не тільки красиві, але і екологічні речі. Сяоган намагається донести до суспільства, що його роботи мають не тільки культурну цінність, але і допомагають навколишньому середовищу.

Варто відзначити, що в гардеробі Доу Сяогана вже 300 ексцентричних нарядів. Вони з’явилися за два роки роботи Доу. Чоловік використовує для роботи все, що потрапляє під руку: старі металеві кришки, гральні карти, віяла. Серед останніх творінь – плаття з дерев’яних вішалок.

Сяоган робить костюми в тому числі з бамбукових тростин, ложок. Останньою придуманою дизайнером річчю став наряд зі штори на карнизі, в якій він з’явився на публіці. Перехожі реагували по різному, але мало кому таке ноу-хау було до смаку. Роботи китайця подобаються не всім. Однак той не реагує на критику. Мовляв, перетворювати звичайні предмети на одяг – це мистецтво, яке розуміє не кожен.

Більшість назвали китайця “божевільним”, однак, за словами дизайнера, він намагається створювати твори мистецтва.

“Я хочу провести показ мод Victoria’s Secret в сільському стилі, зробивши екстравагантні речі з матеріалів, що переробляються, — поділився дизайнер. – Люди називають мене божевільним, але вони просто не розуміють мене. Я маю намір перетворити будь-яку річ в предмет одягу, який можна надіти”.
, , переглядів: 1 368

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *