Модні аксесуари: гайд для чоловіків

Збір коштів на потреби армії України
05.02.2018

Модні аксесуари: гайд для чоловіків

На відміну від жіночих, у чоловічих прикрас та аксесуарів – інша мета. Це, перш за все, символ демонстрації сили, мужності і впевненості в собі. Відлиті в сріблі і золоті, вони зададуть тон всьому образу, тему – стилю, а потім і потрібний ритм – усього життя.


 Годинник

Набір-мінімум для будь-якого чоловіка – годинник класичного, більш динамічного і casual-дизайну. Головне пам’ятати, що всьому – свій час і місце.
До будь-якого класичного чоловічого костюму сміливо одягайте будь-які класичні годинники із золота або срібла.
Casual-стиль має на увазі будь-які моделі наручних годинників, в тому числі спортивні.
Спортивний костюм «не дружить» з годинником класичного дизайну. Вибирайте або спеціальний годинник для фітнесу, або моделі в стилі smart.
Правило про поділ кольорів ремінця на «зимові» і «літні» давно застаріло і кануло в лету. Носити моделі з чорним, коричневим або наймоднішим нині синім шкіряним ремінцем можна і в холод, і в спеку – це справа виключно твого смаку.
Класичні годинники – не є ознакою строгої консервативності. Сучасні моделі – ті, в яких передовий дизайн не сперечається з необхідною функціональністю. Наочний приклад – колекція Credo: у цього годинника незвичайний фактурний циферблат з показниками фази Місяця і дати, і вони подобаються не тільки прихильникам класики, а й трендів.

Про правила поєднання золотих і срібних прикрас і годинників забувати не варто – основні рекомендації читайте нижче.

 Блінг

Блінг або підвіски на ланцюжку – дуже «індивідуальна» прикраса: вони часто відображають інтереси, захоплення і «філософію життя» свого володаря. Так, тематичні блінги можуть бути в формі якорів, древніх рун, ієрогліфів, музичних інстурментів, підков і т. д.
Блінг в будень – історія, близька, скоріше, працівникам творчої сфери. Якщо ти не можеш себе до них зарахувати, підбери собі традиційний срібний або золотий ланцюжок з акуратним плетінням. Оптимальною довжиною такого прикраси вважається 50-55 см; підвіску слід носити вище рівня грудей.

Чоловічі  каблучки, персні


Чоловіча каблучка – один із символів влади ще з найдавніших часів.
Стриманість – основа основ, твоє кредо і перший принцип у справі вибору каблучки, яку ти плануєш носити щодня. Дотримуйтесь стильової одноманітності. Приміром, золота каблучка з іменним гравіюванням і великим каменем – невдале рішення для запонок і годинника із срібла.
 
Браслети

Шкіряні браслети, подобаються багатьом чоловікам, обов’язково повинні бути непомітними, не надто широкими і самих «спокійних» кольорів. Однак, жоден шкіряний, плетений і вже тим більше прикрашений намистинами чоловічий браслет не може конкурувати з ювелірним. Інший нюанс – строгі правила робочого дрес-коду часом допускають носіння шкіряного браслета лише як виняток. Як же правильно вибрати чоловічий браслет зі срібла або золота?
В тренді зараз чистий «сталевий» колір срібла.
Якщо сумніваєтеся, який браслет одягти під певний костюм, звертайте увагу на те, щоб тон металу не «сперечався» з його забарвленням.

Запонки

Запонки – хоча і мініатюрна, але дуже значима деталь в образі чоловіка: якщо строгий офісний дрес-код не дає простору для творчості в плані вибору строгих костюмів, однотонних сорочок і відповідних краваток, то дизайн запонок варіативний. Вибирати слід якщо не найкреативніші, то вже точно оригінальні моделі, а метали нехай будуть дорогоцінними в будь-якому випадку. Основні рекомендації такі:
Чоловікам від 18 до 35 років можна підбирати як зовсім лаконічні, так і незвичайні запонки, які будуть викликати бажання розглянути їх зблизька.
Срібні запонки простих геометричних форм – ідеальний вибір для повсякденного одягу.
Запонки із золота добре «дружать» з золотим годинником – їх тандем натякає на статус і впевнене становище в суспільстві.
Прикрашені фіанітами, діамантами або кольоровими каменями запонки повинні бути підкреслено «чоловічими» – суворого і досить лаконічного дизайну.

, , переглядів: 1 278

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *