Модниці будуть у захваті: щоб добре виглядати, можна мати в гардеробі всього три речі

Збір коштів на потреби армії України
21.06.2018

Модниці будуть у захваті: щоб добре виглядати, можна мати в гардеробі всього три речі

Насправді в гардеробі найбільш відомих модниць є свої правила, яких вони дотримуються, щоб завжди виглядати чудово. Стилісти давно придумали спеціальний трюк, завдяки якому можна виглядати на мільйон в будь-якому луці.

Суть цього правила в тому, щоб поділити свіє вбрання на три елемента. Якщо перші два елементи можуть бути самими звичайними (спідниця і блуза, светр і джинси), то третій – це особлива родзинка, яка і робить цибулю цікавим. Як правило, мова йде про яскраві, цікаві аксесуари – окуляри, сумка, прикраси. Третій елемент не зобов’язаний бути просто аксесуаром, він також може бути частиною гардеробу.

Тобто, звичайний образ, що складається з білої футболки і джинсів може заграти абсолютно новими фарбами якщо додати до нього оригінальний пояс, рожеві сонцезахисні окуляри, плетену сумку або капелюшок. Також це може бути тренч, яскравий бомбер або пальто з незвичайним принтом.

Також у світі стрімко набирає популярності капсульний гардероб з фіксованою кількістю речей. Француженки пропонують модницям відмовитися від постійної покупки нових речей і освоїти нове правило “п’яти луків”. Це означає, що в гардеробі має бути тільки 5 речей, які не є базовими.

На їхню думку, в гардеробі, крім аксесуарів і взуття, повинно бути тільки 10 базових речей: класичне вовняне пальто; шкіряна куртка; кашеміровий светр; бавовняна сорочка; футболки білого, сірого і чорного кольору; шовкова вечірня блуза; костюм, який можна носити окремо; джинси-бойфренди; чорні вузькі джинси; спідниця базового кольору.

, , , , переглядів: 1 757

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *