Може це саме ти? Рейтинг найкращих коханок за знаком Зодіаку

Збір коштів на потреби армії України
13.07.2018

Може це саме ти? Рейтинг найкращих коханок за знаком Зодіаку

Жінки – одне з найважливіших джерел емоційних переживань чоловіків, здатні розбурхувати і змінювати світ одним тільки поглядом. Але астрологи давно помітили, що різні знаки Зодіаку поводяться в ліжку абсолютно по-різному.

12-те місце – Риби

Хоча Риби здатні повністю віддатися чуттєвому задоволенню, для цього їм потрібен повний комфорт. В якості партнера їх приваблюють атлетичні чоловіки. Але вони не ляжуть в ліжко з першим зустрічним. Щоб Рибка зважилася провести ніч кохання з чоловіком, буде потрібно ще й те, щоб він не просто привернув її зовнішністю і якимись якостями характеру, а ще й те, щоб вона відчула себе з ним поруч щасливою і навіть закоханою.

11-те місце – Діва

Діви славляться по-звірячому сексуальним апетитом, але їх складно здивувати, якщо чоловік не виграв конкурс Коханець року. Вони примхливі і обов’язково вичавлять з вас всі соки, тільки якщо будуть вам по зубах.

Результат пошуку зображень за запитом "какая ты в постели"

10-те місце – Козеріг

Спершу може здатися, що представниці цього знаку байдужі до плотських утіх. Але це якраз той випадок, коли перше враження оманливе, адже насправді жінка-Козеріг здатна занурити вас в світ чуттєвих насолод. Однак, Козеріг орієнтується виключно на власні бажання. Щоб достукатися до чутливих струнок її душі, потрібно мати неабияке терпіння – чоловік повинен вкластися на всі сто

9-те місце – Рак

Заняття коханням з дівчиною-Раком принесуть ураган емоцій. Таку дівчину зазвичай довго домагаються. Якщо чоловік боїться втратити свободу, то він швидше за все надовго з такою дівчиною не залишиться, тому так і не дізнається, чи гарна вона коханка, чи ні. Чоловікам же, які зможуть подолати всі перешкоди, жінка-Рак подарує вищу ступінь насолоди.

8-ме місце – Телець

Жінка-Телець терпіти не може ці ігри в кішки-мишки, для неї це просто нудно. Після близькості ці жінки люблять поговорити, і холодності з боку партнера вони ніколи не пробачать. Жінка-Телець жадає поклоніння і чекає від своїх коханих доказів їх почуттів. Телець в сексі надзвичайно чуттєва, але схильна ліниво сприймати чужі ласки, а не марнувати свої власні.

Результат пошуку зображень за запитом "какая ті в постели"

7-ме місце – Лев

Леви в ліжку дуже пристрасні, вони знають, як принести задоволення, але роблять це часто тільки з тими, хто цього заслужив за всіма пунктами.

6-те місце – Водолій

Водолії дуже трепетно ​​ставляться до інтимної близькості. Вони мрійливі і вітряні, тому будуть тільки з тим чоловіком, який зможе вгадати їх миттєві бажання.

5-те місце – Овен

Чоловіки, які зважилися на близькість з Овнами, повинні бути готові до емоційних гойдалок, адже ці дівчата моторошно імпульсивні. Зазвичай Овни діють настільки блискавично, що їх партнер не встигає нічого зрозуміти.

Результат пошуку зображень за запитом "любовные утехи"

4-те місце – Близнюки

Перш ніж підпустити до себе когось, Близнюки старанно вивчають потенційний об’єкт потягу. У сексі вона розпусні, а дивовижна тонкість інтуїції дозволяє партнерам дивуватися чудовим варіантам.

3-тє місце – Стрілець

Дівчата-Стрільці дуже хороші коханки, вони просто обожнюють секс. Навіть якщо така дівчина відчуває себе не дуже добре, вона просто не зможе відмовитися від пропозиції поніжитися в сексуальних обіймах коханого чоловіка, який здатний довести її до піку насолоди. Справа в тому, що плотська любов є її головним двигуном і джерелом життєвих сил.

Результат пошуку зображень за запитом "сексуальные женщины"

2-ге місце – Скорпіон

Жінка цього знака Зодіаку притягує, наче чаклунка – в ній поєднується зовнішня холодність і киплячі пристрасті в душі, вогненний погляд і вишукана мова, елегантні манери і войовничість. Головна фішка дами-Скорпіона – все  нове вона схоплює на льоту! Вона – найкраща коханка, правда, якщо чоловік готовий до експерименту. Складається враження, що вона вже спробувала все.

1-ше місце – Терези

На першому почесного місці – Терези. У Терезів є всі якості, яким повинна володіти ідеальна коханка. Дівчина-Терези дуже тонко відчуває свого партнера, навіть якщо вона знайома з ним не так і давно. Якщо чоловікові пощастило зустріти таку дівчину, ні в якому разі не можна її відпускати.

, , , переглядів: 1 438

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *