На що орієнтуватися при виборі дитячого автокрісла

Збір коштів на потреби армії України
27.12.2021

На що орієнтуватися при виборі дитячого автокрісла

Сучасні Правила Дорожнього Руху зобов’язують кожного водія використовувати спеціальне крісло для дитини, якщо в салоні є маленький пасажир віком до 12 років. Сучасні моделі такого обладнання випускаються в кількох категоріях. Існує навіть автокрісло для немовлят, яке можна використовувати з перших днів життя дитини. Серед найвідоміших виробників:

  • Cybex;
  • Chicco;
  • Britax Romer;
  • Concord;
  • Maxi Cosi та інші.

Автомобільні аксесуари для перевезення дітей можна знайти за допомогою сервісу OLX.

Mother putting baby girl in baby car seat

Особливості та переваги

Сучасне автокрісло для дитини – складна конструкція. Вона має кілька ступенів захисту. Така конструкція надійно утримує малюка, створюючи для нього своєрідну захисну капсулу. Навіть при боковому або фронтальному ударі матеріали крісла поглинають всю силу, і дитина отримує менші пошкодження.

В перші рік життя маленький пасажир подорожує в лежачому стані спиною відносно руху авто. Коли дитина підростає, вона їздить вже обличчям вперед, як і дорослі пасажири.

За утримання відповідають також спеціальні ремені. Вони фіксуються єдиним рухом та надійно утримують навіть найбільш непосидючих малюків. Сучасні моделі автокрісел фіксують правильність використання ременів, подаючи звуковий або світловий сигнал.

На що звернути увагу при виборі

Перш за все, варто зупинитися на віковій групі. Для кожного віку є певна категорія крісел. Зазвичай категорія охоплює значний період, хоча є і виключення. Якщо хочеться зекономити, то краще за все надати перевагу трансформеру. Ці моделі «ростуть» разом з дитиною. Тобто є можливість фіксувати спинку, та підголівник в кількох положення. Трансформери можуть використовуватися з 18 місяців до 12 років.

Репутація компанії-виробника – один з факторів вибору. Відомі бренди пропонують лише якісну продукцію. Варто пам’ятати, що навіть при незначному ДТП, в якому ніхто не постраждав, потрібно міняти дитяче автокрісло. Йог внутрішня конструкція могла пошкодитися, тому воно вже не буде максимально безпечним.      

переглядів: 748

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *