На варті кібербезпеки: Google сховає ваші паролі у крихітний девайс

Збір коштів на потреби армії України
28.07.2018

На варті кібербезпеки: Google сховає ваші паролі у крихітний девайс

Розробники Google представили крихітний девайс, який збереже всі ваші паролі та акаунти і завжди буде під рукою. Новий брелок – фізичний ключ шифрування та зберігання паролів служитиме ідентифікатором користувача.

Спочатку він був задуманий як пристрій, який потрібно користувачеві для того, щоб увійти в комп’ютерну систему, проте розробники обіцяють розширити його функціонал до зберігання паролів від різних акаунтів.

Є дві модифікації пристрою: з USB і Bluetooth, що не вимагають зарядки близько півроку. Скільки користувачі заплатять за Titan Security Key наразі невідомо, але подібні ключі, які вже існують на ринку, коштують від 20 до 25 доларів.

Результат пошуку зображень за запитом "Titan Security Key"

Розробники обіцяють, що девайс повинен “значно підвищити безпеку акаунта користувача: якщо хакери зможуть отримати електронний пароль, то без фізичного ключа залогінитися не зможуть”.

Ключ, який нагадує карту пам’яті USB, дозволить заходити у свій акаунт без проблем, більше не потрібно довго згадувати та вводити паролі.  На додаток до паролю пристрій надає унікальний ключ шифрування, таким чином девайс захищений від злому та доступний лише власнику.

Результат пошуку зображень за запитом "Titan Security Key"

В Google розповіли, що вже близько півроку використовують подібні брелоки. Результатом стало загальне зменшення фішингу та практик обманного отримання відомостей через фейкові посилання. “З моменту впровадження ключів безпеки у нас не було ніяких повідомлень про крадіжку паролів або акаунтів”, – додали в компанії.

, , , , переглядів: 924

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *