Найміцніші пари українського шоу-бізнесу: у них є чого повчитися

Збір коштів на потреби армії України
05.03.2019

Найміцніші пари українського шоу-бізнесу: у них є чого повчитися

Зберегти теплі стосунки через багато років шлюбу буває дуже важко, особливо публічним особам. Однак, серед українських зірок є прекрасні приклади пар, яких, судячи з усього, навіть найстрашніші негаразди не зможуть розлучити. Вони завжди знаходять час для своєї другої половинки у щільному графіку і не забувають про романтику, – пише Clutch.

Маша Єфросиніна і Тимур Хромаєв

Телеведуча Маша Єфросиніна познайомилась з бізнесменом Тимуром Хромаєвим в Ялті. Вони разом прожили 15 років, і одного разу навіть вирішили розлучитися, але зрозуміли, що не зможуть знаходиться порізно. Пара виховує 5-річного сина Олександра.

Катерина Кухар і Олександр Стоянов

Катерину та Олександра по праву називають найкрасивішою балетною парою Європи. Вони обидва солісти Національної опери України, крім того, об’їздили зі своїми виступами практично весь світ. У них двоє дітей: 7-річний Тимур і 2-річна Анастасія.

Влад і Лілія Яма

Знаменитий “екранний” танцюрист Влад Яма познайомився з дівчиною із своєї сфери на ім’я Ліліанна в 2007 році. Щоправда, пропозицію зробив їй тільки у 2014-му. Зараз пара щасливо живе разом і виховує сина Ліона.

Лілія Ребрик та Андрій Дикий

З Андрієм Диким телеведуча перебуває в офіційному шлюбі з 2011 року, а звів їх головний паркет країни на шоу “Танці з зірками”. Зародження роману між телеведучою та танцюристом бачила вся країна, а зараз у них дві доньки-красуні: Діана і Поліна.

Сергій та Сніжана Бабкіни

Сергій та Сніжана одружилися у 2008 році. Вони гармонійно живуть у щасливому шлюбі, записують спільні пісні і виховують дітей.

, , переглядів: 1 739

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *