Навчання в автошколі на Шулявці у Києві

Збір коштів на потреби армії України
16.05.2020

Навчання в автошколі на Шулявці у Києві

Якісне навчання в автошколі – це перш за все безпека водія та пасажирів в майбутньому. Саме тому автошколу слід вибирати з особливою уважністю. Тільки професіонали зможуть навчити майстерно вести автомобіль та допомогти досконало вивчити правила безпечного дорожнього руху. Якщо ви шукаєте автошколу у Києві в районі Шулявки, загляньте на сторінку https://av-k.com.ua/uk/avtoshkola-na-shulyavke/, там знайдете багато цікавої та корисної інформації стосовно навчання та зможете записатись на курси в режимі онлайн.

Переваги навчання у філії Академії Водіння

Головною та найважливішою перевагою автошколи-філії Академії Водіння є висококваліфікований склад професійних інструкторів, які здатні підготувати учнів автошколи для вільного пересування по будь-якому населеному пункті та за його межами.

Крім того серед переваг можна виділити такі моменти:

  • доступну вартість курсів;
  • зручне розташування школи;
  • можливість корегувати графік навчання відповідно до зайнятості учня;
  • протягом періоду навчання спеціалісти контролюють успіхи та допомагають долати труднощі індивідуально кожному учню.

Академія Водіння – це мережа автошкіл у Києві, де здійснюється високоякісна підготовка водіїв. Учні не тільки вчаться правил безпечного руху, ведення авто, але й у легкій зрозумілій формі отримують знання з основ будови та функціонування автомобіля, практичні поради які знадобляться кожному водію. Усі учні, які пройшли навчання в одній із філій освоїли усі необхідні знання і навички, успішно склали фінальний іспит та отримали водійське посвідчення.

Умови вступу на навчання в автошколу на Шулявці

Для вступу в автошколу на Шулявці необхідно:

  • бути повнолітнім;
  • принести ксерокопії наступних документів: паспорт, ІНН;
  • пройти медогляд та принести медичну довідку, 4 фото;
  • внести оплату за курс  (можна одразу повну суму або розділити на частини).

Величезне бажання досягнути успіху, наполегливе навчання, виконання домашніх завдань від інструкторів допоможуть опанувати знання, отримати необхідні навички, скласти іспит та отримати омріяне водійське посвідчення. Уже одразу після завершення навчання ви зможете без страху сісти за кермо власного автомобіля та сміливо поїхати по справах у місто. Ви точно справитесь, адже отримаєте безцінні знання та уміння, які передадуть вам досвідчені інструктори.

переглядів: 690

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *