Навіть піджак не застібався: український прем’єр Гройсман похвалився схудненням

Збір коштів на потреби армії України
25.04.2019

Навіть піджак не застібався: український прем’єр Гройсман похвалився схудненням

Український прем’єр-міністр Володимир Гройсман похвалився схудненням. Як вивідали журналісти, політику вдалося скинути аж 20 кіло, і що цікаво, без дієт і виснажливих тренувань. Вперше чутки про схуднення прем’єра  з’явилися в листопаді 2018 року, коли він разом із дружиною відвідав показ фільму “Дике поле” в Києві. Про це повідомляє znaj.ua.

Як розповів сам Гройсман телеканалу “Прямий”, він почав набирати вагу після операції на спині в 2016 році. Тоді політик вирішив худнути за допомогою тренувань, стверджуючи, що ні на яких дієтах не сидів. “Взагалі ніяких дієт. Насправді я думаю, що тут поєднання двох чинників – це сила і воля. Коли є сила волі взяти себе в руки і привести до нормальної форми. Був час, коли я набрав зайву вагу, це було пов’язано в тому числі з хребтом, але це вже позаду”, – пояснив чиновник.

Примітно, що у другому турі президентських виборів 41-річний Гройсман з’явився на виборчій дільниці в спортивній куртці і джинсах. Але був час, коли на прем’єр-міністрі навіть піджак не застібався. Пізніше з’ясувалося, що Гройсман худнув з допомогою “інтервального голодування”.

“При інтервальному голодуванні дозволено їсти в певний час доби. Є кілька варіацій цього типу харчування – 12/12, 10/14 і тд. Найпоширеніший і безпечний варіант – це 8/16. День умовно ділиться на 2 частини, в якому можна їсти різні продукти протягом 8 годин, а решта 16 годин – час “голодного вікна” (їсти не можна взагалі). Можна пити воду, трав’яні чаї і каву без молока і цукру”, – розповіла дієтолог. При цьому експерт вважає, що тренування такого результату Гройсману принести не могли, так як 70% результату при схудненні дає харчування.

, , , , переглядів: 912

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *