Найбезглуздіші міфи про секс, які давно пора забути

Збір коштів на потреби армії України
13.09.2018

Найбезглуздіші міфи про секс, які давно пора забути

Навіть у XXI столітті в головах багатьох людей засіли безглузді міфи про секс, які псують життя і не дають насолоджуватися стосунками у повній мірі. Про найбільш поширені міфи читайте у нашому матеріалі.

Мастурбувати погано

Самозадоволення – це чудовий вихід, якщо поруч немає підходящого партнера, адже тривала відсутність сексуальної рязрядкі може призвести до серйозних проблем. Так що сміливо знімайте напругу, але не забувайте, що справжню близькість мастурбація не замінить.

Сексуальна орієнтація — це вибір

Це твердження з минулого, яке давно пора забути. За однією з найпопулярніших версій, орієнтація людини визначається ще до народження. Вчені говорять про те, що гормональні коливання під час вагітності можуть призвести до гомосексуальності. Також вчені стверджують, що в суспільстві завжди є 3–10% геїв і лезбійок. Також гомосексуальність зустрічається у тварин.

Дивитися порно небезпечно

Порно не те, щоб небезпечне, просто відсутність правдоподібності в ньому може сформувати невірну картину про секс для підростаючого покоління. Вчені з’ясували, що занадто сильне захоплення порно викликає звикання і знижує задоволення від сексу.

Оральний секс — це протиприродно

Для багатьох жінок оральний секс – це єдиний спосіб досягти оргазму, тому займатися ним не тільки можна, але і потрібно.

Проміскуїтет небезпечний

Навіть у наш час існує думка, що мати багато сексуальних партнерів небезпечно для здоров’я. Борці за моральність оперують аргументами про те, що насичене статеве життя підштовхує до венеричних захворювань, але насправді при усвідомленій контрацепції ризик стає мінімальним.

, , , , переглядів: 1 225

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *