Найбільші помилки, які ви робите на сайтах знайомств

Збір коштів на потреби армії України
06.07.2018

Найбільші помилки, які ви робите на сайтах знайомств

Ми живемо в епоху цифрових технологій та інтернету. Зараз вже нікого не здивуєш тим, що познайомився з другою половинкою в мережі. Але чи все ми робимо правильно, блукаючи в тенетах сайтів знайомств у пошуках кохання? Експерти визначили головні помилки, яких допускаються люди на відповідних сайтах.

Витрата більше 30 хвилин в день на перегляд профілів в мережі. За словами Джесса Карбино, соціолога відомих сайтів знайомств, 30 хвилин – це достатня кількість часу, щоб витратити на знайомства у реальному житті з людиною, яку ви бачите на вулиці.

Результат пошуку зображень за запитом "знайомства в інтернеті"

Брехати про те, що ви дійсно шукаєте у стосунках. Дауон Кан, співзасновник і виконавчий директор сайту знайомств Coffee Meets Bagel, підкреслив важливість того, щоб бути відвертим у своєму профілі знайомств. Якщо ви шукаєте серйозне ставлення, то про це потрібно обов’язково повідомити.

Спиратися на “алгоритм”, щоб знайти свою другу половинку. Психолог Елі Фінкель впевнений, що передбачувані алгоритми на сайтах знайомств фактично не працюють. У дослідженні, опублікованому в журналі Psychological Science, Фінкель і його колеги довели, що такі алгоритми підбору потенційної другої половинки неефективні.

, , , переглядів: 840

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *