Найкращі ідеї макіяжу на Хелловін: фото

Збір коштів на потреби армії України
20.10.2018

Найкращі ідеї макіяжу на Хелловін: фото

Хелловін – час експериментів. Але вони не обов’язково повинні бути трудомісткими. Підбірка цих образів покаже, що вдалий макіяж становить половину успішного образу. До того ж, його можна виконати дуже легко

Бронзовий жираф з легкою тінню, бронзатором, лайнером і губною помадою виглядає зовсім не нудно. Використовуйте нюдову палітру тіней для повік, щоб намалювати плями, як у жирафа, намалюйте їх в підводку для очей, нанесіть достатню кількість бронзера і використовуйте бронзову помаду.

Образ Cruella de Vil стане ідеальним завдяки яскравому зелено-сірому макіяжу і червоній помаді. Створіть світло-сіру основу навколо очей тінями для повік, а потім прокрасьте верхню повіку яскраво зеленими тінями. Завершіть образ зухвалої червоною помадою!

Чарівного Чеширського кота можна створити за допомогою пурпурних відтінків рум’ян і тіней, підводки та фарби для обличчя. Рум’янами та тінями для повік розмалюйте собі обличчя. За допомогою підведення для очей або спеціальної фарби для обличчя можна намалювати величезну посмішку Чеширського кота практично від вуха до вуха.

Образ Фріди Кало неважко створити за допомогою тіней або гелю для брів і рожевої помади для сюрреалістичного акценту. Також варто знайти квіткову корону або вінок, який доповнить яскравий образ.

Звичний для Хелловіна образ вампіра можна оживити за допомогою цікавого макіяжу очей і кількох крапель крові жертви (намальованих, само собою). Для створення яскравого образу вам знадобиться чорна помада, олівець, чорні та бордові тіні. Маленькі чорні вени під очима додадуть пікантності образу, як і бутафорська кров в куточку рота, яку також можна намалювати фарбою для обличчя або червоною помадою.

На один день можна приміряти образ Чорного Лебедя. Темні, чорні і зелені тіні, підводка і темна помада відтінку, який підходить вам, створять незвичайний образ.

Образ Поп-арт виглядає як спосіб намалювати ваші найкращі риси з допомогою підводки для очей, матової густої помади і лайнера для білих відблисків. Такий контуринг без особливих зусиль виглядає ефектно і не дозволить вам залишитися непоміченою.

, , переглядів: 1 379

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *