Найпоширеніші міфи про пиво, які потрібно забути негайно

Збір коштів на потреби армії України
01.08.2018

Найпоширеніші міфи про пиво, які потрібно забути негайно

Пивна культура вже давно підкорила мільйони людей. Незважаючи на це, населення як і раніше не розбирається в пиві і вірить в дурні міфи. Настав час розвінчати найголовніші з них.

Пиво має бути крижаним

Насправді, чим нижче температура, тим складніше відчути смак і аромат “рідкого золота”. Переохолоджене пиво просто несмачне, і пити його неможливо. Крижаним пивом можна вгамувати спрагу, але враження – як від склянки холодної води. Ні букета, ні смаку, ні ефекту – нічого такого, за що ми любимо пиво, не відчується. Оптимальна температура для гарного сприйняття смаку пива – 10-14 градусів за Цельсієм, а все, що нижче – збочення над самим поняттям пива.

Пиво винне в твоєму “пивному” животі

Взагалі, пиво далеко не дієтичний напій. Спирт сам по собі калорійний, плюс у самому пиві повно вуглеводів. Але воно не винне в тому, що у тебе під діафрагмою виріс горбок. Всі набрані зайві кілограми, як правило, рівномірно розподіляються по всьому тілу, а не відкладаються переважно на талії. Що стосується зростання живота, то він обумовлений швидше тим, що разом з пивом дуже часто вживається різна закуска. Ось від неї жирок додається куди швидше.

Темне пиво міцніше світлого

Різниця між темним і світлим пивом не в кількості алкоголю, а в тому, що для приготування темного пива використовується темніший, більш сильно обсмажений солод. Насправді, якщо порівняти темне і світле пиво однакових густин, то в другому алкоголю навіть більше.

Пиво в пляшках краще, ніж у банках

Протягом багатьох десятиліть скляні пляшки були призначені для привілейованого стану, в той час як нижчі шари суспільства потягували пиво прямо з банки. В даний час тенденція змінюється, хоча і дуже повільно.

Якщо випити пиво перед чимось міцним, то буде дуже погано

Насправді твоє самопочуття наступного ранку буде визначати не черговість, а кількість випитого. Зрештою, нас з дитинства вчать, що не можна знижувати градус, хоча у багатьох країнах міцне спиртне вживають в якості аперитиву. Правий той, хто не дегустує кілька літрів за вечір найрізноманітнішого алкоголю.

Результат пошуку зображень за запитом "на пиво"

Я не люблю пиво

Якщо хтось каже, що не любить пиво, значить, він просто не знайшов свій улюблений сорт. Чи не пробував по-справжньому хорошого пива. Звичайно, якщо за все життя спробувати тільки “Оболонь”, то закохатися в пиво складно. Але варто лише спробувати хороший вівсяний стаут, IPA або яке-небудь пиво з шоколадним відтінком, як любов до пива миттєво прокидається.

, , переглядів: 1 328

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *