Найпоширеніші міфи про пиво, які потрібно забути негайно

01.08.2018

Найпоширеніші міфи про пиво, які потрібно забути негайно

Пивна культура вже давно підкорила мільйони людей. Незважаючи на це, населення як і раніше не розбирається в пиві і вірить в дурні міфи. Настав час розвінчати найголовніші з них.

Пиво має бути крижаним

Насправді, чим нижче температура, тим складніше відчути смак і аромат “рідкого золота”. Переохолоджене пиво просто несмачне, і пити його неможливо. Крижаним пивом можна вгамувати спрагу, але враження – як від склянки холодної води. Ні букета, ні смаку, ні ефекту – нічого такого, за що ми любимо пиво, не відчується. Оптимальна температура для гарного сприйняття смаку пива – 10-14 градусів за Цельсієм, а все, що нижче – збочення над самим поняттям пива.

Пиво винне в твоєму “пивному” животі

Взагалі, пиво далеко не дієтичний напій. Спирт сам по собі калорійний, плюс у самому пиві повно вуглеводів. Але воно не винне в тому, що у тебе під діафрагмою виріс горбок. Всі набрані зайві кілограми, як правило, рівномірно розподіляються по всьому тілу, а не відкладаються переважно на талії. Що стосується зростання живота, то він обумовлений швидше тим, що разом з пивом дуже часто вживається різна закуска. Ось від неї жирок додається куди швидше.

Темне пиво міцніше світлого

Різниця між темним і світлим пивом не в кількості алкоголю, а в тому, що для приготування темного пива використовується темніший, більш сильно обсмажений солод. Насправді, якщо порівняти темне і світле пиво однакових густин, то в другому алкоголю навіть більше.

Пиво в пляшках краще, ніж у банках

Протягом багатьох десятиліть скляні пляшки були призначені для привілейованого стану, в той час як нижчі шари суспільства потягували пиво прямо з банки. В даний час тенденція змінюється, хоча і дуже повільно.

Якщо випити пиво перед чимось міцним, то буде дуже погано

Насправді твоє самопочуття наступного ранку буде визначати не черговість, а кількість випитого. Зрештою, нас з дитинства вчать, що не можна знижувати градус, хоча у багатьох країнах міцне спиртне вживають в якості аперитиву. Правий той, хто не дегустує кілька літрів за вечір найрізноманітнішого алкоголю.

Результат пошуку зображень за запитом "на пиво"

Я не люблю пиво

Якщо хтось каже, що не любить пиво, значить, він просто не знайшов свій улюблений сорт. Чи не пробував по-справжньому хорошого пива. Звичайно, якщо за все життя спробувати тільки “Оболонь”, то закохатися в пиво складно. Але варто лише спробувати хороший вівсяний стаут, IPA або яке-небудь пиво з шоколадним відтінком, як любов до пива миттєво прокидається.

, , переглядів: 1 065

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *