Названо 5 наймолодших та найбагатших знаменитостей

Збір коштів на потреби армії України
24.01.2019

Названо 5 наймолодших та найбагатших знаменитостей

Комусь з них пощастило народитися у сорочці, а хтось йшов до своєї мрії крізь терни. У цьому рейтингу зібрано найбагатших молодих знаменитостей.

Кайлі Дженнер

Кайлі заробила 166,5 мільйонів доларів за минулий рік. Такий дохід 21-річній дівчині принесла власна компанія Kylie Cosmetics, яка викликала справжній ажіотаж по всьому світі. Звичайно, важко сказати, що Кайлі впоралася без сторонньої допомоги, адже у неї була потужна підтримка від сім’ї. Але все ж те, як вона справляється з материнсвом і бізнесом викликає захват.

Результат пошуку зображень за запитом "Кайлі Дженнер"

Ед Ширан

27-річний Ед — найуспішніший британський виконавець останніх років. Своєю творчістю музикант заробив за рік 110 мільйонів доларів.

Результат пошуку зображень за запитом "Ед Ширан"

Неймар

Бразильської футболіст з французького клубу “Парі Сен-Жермен” просто казковий багатій. У 2018 він заробив близько 90 мільйонів доларів. До речі, за інформацією ЗМІ футболіст вільний, так що дівчатка, налітайте!

Результат пошуку зображень за запитом "неймар"

Тейлор Свіфт

При досягненні певного віку Тейлор перестала бути просто співачкою і перетворилася на корпорацію на ніжках. Записавши у 2017 році свій останній альбом, вона вирушила в тур. І заробила в загальному 80 мільйонів доларів.

Результат пошуку зображень за запитом "Тейлор Свіфт"

The Weeknd

Історія цього канадського музиканта прямо з фільму “Мільйонер з нетрів”. Дитинство він провів у неблагополучному районі Торонто. Хлопчик з 11 років курив марихуану, а пізніше пристрастився до більш важких наркотиків. Зараз Ейбел – не тільки успішний музикант, але і людина, яка змогла “охмурити” позаземну супермодель Беллу Хадід. Він є одним з найбільш популярних канадських виконавців і за минулий рік заробив близько 57 мільйонів доларів.

Результат пошуку зображень за запитом "The Weeknd"

, , , , , переглядів: 1 108

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *