Названо 5 технологічних термінів, якими будемо користуватися у 2020 році

Збір коштів на потреби армії України
17.02.2020

Нинішній рік знаменує початок нового десятиліття і в ньому буде купа нових технологій. Ось добірка 5 технологічних термінів, які стануть хітовими у 2020 році.

Mini LED

Гаджети Apple в 2020 році отримають, за чутками, новий тип екрану – mini LED. Це ті ж екрани LED, але світлодіоди в них стануть менше. Завдяки цьому керування кольорами та контрастністю стане якісніше. Компанія TCL почала продавати телевізори mini-LED в 2019 році.

Стандарти 5G

Зв’язок п’ятого покоління лише почав розвиватися і тому користувачі не знають які частоти та стандарти повинен підтримувати їхній телефон, щоб працювати у 5G. В 2020 році майже кожен дізнається, що 5G розділений на два великих діапазони на частотах до 6 ГГц та понад. Перший трохи поліпшений, але має більше покриття. Другий – забезпечує високу швидкість, але потребує базових станцій майже на кожному стовпі.

Стримінг ігор

Підписка є ідеальною моделлю для бізнеса, оскільки змушує користувачів регулярно платити і повністю залежати від вендора. Ігри довгий час залишалися осторонь і продавалися як продукт. В 2020 році це зміниться і сервіси типу Google Stadia будуть у всіх на слуху. Хоча перший подібний сервіс OnLive з’явився майже 10 років назад.

Формат 8K

Сьогодні складно знайти контент у роздільній здатності 4К, але вендорам потрібно продовжувати продавати, тому в магазинах новий хіт – телевізори та монітори з роздільною здатністю 8K (7 680×4 320 пікселів). Контенту для нього більшість жителів планети не матиме ще кілька років.

Відстеження рук

Важливе доповнення до віртуальної реальності станеться в 2020 році. Гарнітури отримають доступні інструменти для стеження за положенням рук та пальців. Це додасть свободи в іграх та робочих програмах віртуальної реальності.

, , , , переглядів: 1 171

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *