Названо корисні продукти, які повинні бути в раціоні кожного

Збір коштів на потреби армії України
12.01.2019

Названо корисні продукти, які повинні бути в раціоні кожного

Наш організм запрограмований на позбавлення від сечової кислоти. Однак проблема полягає в тому, що часом кислота виробляється у великих кількостях і це провокує розвиток різних проблем зі здоров’ям. Зайву сечову кислоту наш організм отримує, коли споживає велику кількість тваринних білків. Тіло створює речовину пурин і він породжує кристали сечової кислоти.

У результаті людину може очікувати подагра, проблеми з шкірою, болючість суглобів, хвороби нирок і ниркових каменів, лейкемію, цукровий діабет. Для того, щоб не довести свій організм до хворобливого стану, потрібно додавати в раціон продукти, що допомагають боротися з сечовою кислотою.

Результат пошуку зображень за запитом "Овочі"

Брокколі і огірки знижують виробництво сечової кислоти і утворення кристалів. Зазвичай вони утворюються навколо наших суглобів, що викликає біль та деформацію суглоба. Банани багаті калієм і завдяки цьому знижують рівень сечової кислоти в організмі. Морква і вишня сприяють тому, що в організмі нормалізується рівень сечової кислоти. У вишні, наприклад, міститься речовина антоціанин. Вода допомагає не тільки знизити рівень сечової кислоти, але й усунути відходи і токсини з тіла.

Також допомагають вивести зайву сечову кислоту з організму та детоксифікувати тіло регулярне споживання яблук, селери, зеленого чаю і сирої цибулі. В якості профілактики можна пити лимонну воду через 30-40 хвилин після кожного прийому їжі.

, , , переглядів: 1 169

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *