Названо найбільш нещасливий вік у житті людини

Збір коштів на потреби армії України
28.05.2020

Експертам вдалося з’ясувати, що в певному віці люди більш схильні до депресивного стану. Дослідження проводили іноземні фахівці і поділилися результатами своїх напрацювань, інформує Ukr.Media. Як виявилося, при досягненні середнього віку дійсно люди проходять психологічну кризу, яка у всіх проявляється по-різному, проте має ряд загальних характеристик.

Які риси властиві людям під час такої кризи:

1. Відчуття безглуздості існування.

2. Незадоволеність від того, як влаштоване життя. Роздратування може викликати все: сім’я, робота, друзі, кохана людина.

3. Жінки можуть зважитися на досить небезпечні омолоджуючі процедури, оскільки зростає страх перед неминучим процесом старіння. Деякі з них можуть почати “молодиться” не найвдалішими способами: наприклад, яскраво фарбуватися, зухвало поводитися і вульгарно одягатися.

4. Чоловіки можуть намагатися миттєво реалізувати всі свої дитячі та юнацькі бажання і мрії.

5. Постійно відвідує бажання кардинальним чином змінити життя і почати все з чистого аркуша.

6. Існують і позитивні сторони від цього періоду життя: люди починають більше піклуватися про те, як вони виглядають, тому можуть почати відвідувати тренажерний зал, басейн.

7. Також змінюється раціон харчування в кращу сторону.

Раніше криза середнього віку наздоганяла людину з 28 до 35 років, проте вже зараз вона проявляється значно пізніше — з 40. Вчені вважають, що в майбутньому цифра може зміститися до 50-60 років, оскільки реалії сучасного життя значно змінилися і люди стали жити набагато довше. Деякі самі переживають цей “важкий” вік, проте краще за все звернутися за допомогою до професійного психолога.

, , переглядів: 944

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *