Названо найнебезпечніші Android-додатки

Збір коштів на потреби армії України
07.03.2019

Названо найнебезпечніші Android-додатки

Популярні додатки для операційної системи Android передавали дані користувачів у соціальну мережу Facebook. Причому “злив” відбувався навіть якщо людина не була зареєстрована у цій соцмережі. Варто відзначити, що Facebook зливає ваші дані стороннім компаніям, які в свою чергу роблять таргет рекламу. Здавалося б, це невинна дія, але компанія збирає на вас досьє, і володіє інформацією про ваші уподобання в тих чи інших ситуаціях.

Серед “шпигунських” програм з мільйонами користувачів виявилися сервіс пошуку послуг і закладів Yelp, популярна платформа для вивчення мов Duolingo, сервіс пошуку роботи Indeed, “Біблія Джеймс Кінг” та два додатки з молитвами мусульман Qibla Connect і Muslim Pro. Варто відзначити, що ці програми користуються величезною популярністю.

Результат пошуку зображень за запитом "мобільні додатки"

“Це надзвичайна проблема не тільки конфіденційності, але і для конкуренції. “Злиті” дані зазвичай дають можливість скласти повну картину дня людини. Втім, це в стилі Facebook, яка злила дані близько 100 мільйонів користувачів стороннім компаніям перед виборами президента США.

, , переглядів: 1 020

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *