Названо найгірший смартфон 2018 року

Збір коштів на потреби армії України
28.12.2018

Названо найгірший смартфон 2018 року

Видання The Mashable назвало найгірший смартфон 2018 року, який безсумнівно став лідером серед аутсайдерів. Це гаджет Red Hydrogen One, “єдиними перевагами якого є довгограюча батарея і гучні динаміки”. Варто нагадати, що смартфон позиціонували як перший в світі девайс, який здатний відображати 3D-голограми без необхідності в спеціальних окулярах. Все інше, на думку фахівців, – один суцільний мінус.

Експерт видання зазначив, що якість дисплея залишає бажати кращого, а в цілому гаджет дуже громіздкий і важкий. До речі, сам девайс виконаний з алюмінію. Крім того, він невдало сконструйований, а черз велетенський розмір його боляче тримати.

При цьому Android-інтерфейс смартфона дуже застарілий, а вартість пристрою настільки висока, що залишає позаду навіть “яблучні” флагмани. Однак, всі ті функції, про які повідомляли творці смартфону виявилися просто прийомом, і вони явно не коштують тих грошей, які були вказані на ціннику.

Експерт все ж похвалив творців за те, що вони вирішили піти врозріз із загальноприйнятими тенденціями ринку смартфонів і постаралися зробити щось дуже схоже. Однак висловив жаль, що вибір був зроблений в корені неправильно.

, , переглядів: 746

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *