Названо найкращі фільми та акторів року

Збір коштів на потреби армії України
15.11.2018

Названо найкращі фільми та акторів року

У США пройшла щорічна онлайн-церемонія вручення премій People’s Choice Awards, які присуджують діячам поп-культури. Переможці вибираються глядацьким голосуванням.  Глядачі повинні були вибрати найкращі фільми поточного року у різних жанрах. Перемогти в номінації “Фільм 2018 року” зміг фільм студії Marvel “Месники: Війна нескінченності”.

Кращий драматичний фільм 2018 року – гучний “П’ятдесят відтінків волі”, краща комедія — за автором фільму “Шпигун, який мене кинув”, Сюзанни Фогель, а найкраща сімейна картина – анімаційний фільм “Суперсімейка 2”.

Глядачі могли голосувати за кращих акторів, як серед чоловіків, так і серед жінок. Чоловіча номінація дісталася Чедвіку Боузману, який зіграв головну роль у фільмі “Чорна пантера”.  Кращою актрисою стала Скарлетт Йоханссон, що зіграла у «Фільмі року» – “Месники: Війна нескінченності”, прийнявши на себе роль чорної вдови.

People’s Choice Awards — премія, яку присуджують діячам поп-культури, виходячи з підсумків голосування глядачів. Її вручають щороку, починаючи з 1975 року. До 2005 року переможець визначався за допомогою соц-опитування, проте організатори вирішили перенести голосування в інтернет.

, , переглядів: 1 291

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *