Не працює центральна кнопка iPhone. Як вирішити проблему?

Збір коштів на потреби армії України
29.11.2022

Не працює центральна кнопка iPhone. Як вирішити проблему?

Центральна кнопка на iPhone має культовий вигляд. Однак під час використання вона часто перестає відповідати як сенсор, так і механічна частина. Давайте розглянемо поширені несправності клавіші Home та варіанти їх усунення.

Рішення No 1. Чистота – запорука успіху 

 Якщо регулярно не чистити центральну кнопку, то є велика ймовірність того, що на ній з’являться брудні відкладення. Тому перше, що потрібно зробити, перш ніж намагатися використати будь-які інші рішення, — ретельно очистити елемент. Для цього візьміть м’яку та злегка вологу тканину та обережно протріть її. Якщо це вирішить проблему – чудово! Якщо не вдалося, то переходьте до наступної поради.

Рішення No 2. Відкалібруйте кнопку Home

Це один із найпопулярніших прийомів, який часто допомагає повернути працездатність центральної клавіші. Спробуйте відкрити одну зі стандартних програм, наприклад «Нотатки» або «Повідомлення». Потім потрібно натиснути та тримати бічну клавішу живлення. Коли на екрані побачите повзунок “Вимкнення”, відпустіть кнопку. Тепер натисніть та утримуйте клавішу Home протягом 5-10 секунд. Перевірте, чи спрацював цей прийом. Якщо ні, переходимо до наступного етапу.

Рішення No 3. Налаштуйте швидкість спрацьовування

iOs дозволяє настроїти швидкість натискання кнопки Home. Тому, коли здається, що кнопка не працює в штатному режимі, варто спробувати зробити наступні кроки. Відкрийте «Установки» → «Універсальний доступ» → «Додому». На вибір є три варіанти режиму роботи: «За замовчуванням», «Повільно» та «Найповільніший». Виберіть розділ “Повільно”, а потім примусово перезавантажте пристрій, одночасно натиснувши бічну кнопку і кнопку Home протягом приблизно 10 секунд.

Як тільки пристрій перезавантажиться, спробуйте використовувати кнопку «Додому», щоб перевірити її працездатність.

Рішення No 4. Оновіть програмне забезпечення на вашому пристрої

Apple постійно покращує продуктивність свого пристрою iOS із кожним оновленням програмного забезпечення. Якщо для вашої моделі з’явилася свіжа версія прошивки, то скористайтеся нею без зволікань. Відкрийте «Установки» → «Основні» → «Оновлення програмного забезпечення». Потім завантажте та встановіть оновлення.

Рішення № 5. Заміна центральної кнопки

Якщо усунути проблему програмним шляхом не виходить, то найімовірніше функціональна кнопка не працює через наявність механічних пошкоджень. У такому разі єдиним варіантом вирішення проблеми буде заміна цього сайту. Знайти шлейф з кнопкою Home, а також інші комплектуючі для айфону (плата з роз’ємом живлення, шлейф бічних кнопок, шлейф з датчиком наближення тощо) можна за цим посиланням https://www.aks.ua/uk/catalog/shleif/brand/apple

Заміна кнопки – це нескладний ремонт, тому з цим завданням впорається навіть новачок з мінімальним набором навичок і інструментів.

 

переглядів: 200

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *