Неймовірна історія про те, як джинси врятували життя туристу

Збір коштів на потреби армії України
15.03.2019

Неймовірна історія про те, як джинси врятували життя туристу

Пара звичайних джинсів врятувала життя німецькому туристу, якого віднесло у відкрите море. Яхстмену Арне Мурку вдалося перетворити джинси на тимчасовий рятувальний жилет після того, як його викинуло штормом у відкрите море біля берегів Нової Зеландії, пише The Sun.

Нещодавно Арне разом зі своїм братом Хельгом вирушив у плавання на 12-метровій яхті. 6 березня судно потрапило в шторм. Через сильні вітри біля узбережжя затоки Толага гак на яхті (де закріплено основний парус) зірвався і викинув молоду людину за борт.

Впавши у воду Арне заплутався в мотузках і ледь не пішов на дно. Звільнившись молодий чоловік спробував знову забратися на яхту, однак штормові хвилі забрали Арне далеко від судна. Брат Арне спробував скинути рятувальний жалет, однак шторм забрав його. У цей же момент на судні вибухнув мотор, тому Хельг не міг дістатися до Арне.

Арне раптово опинився в штормовому морі без рятувального обладнання. На щастя, кмітливий 30-річний юнак згадав трюк, який використовують морпіхи. “Я бачив це багато років тому і завжди думав, що якщо я коли-небудь опинюся в воді без рятувального жилета, то використаю цей трюк”, — розповів Арне. Арне зняв власні джинси у воді і перев’язав штанини. Потім йому вдалося надути джинси, щоб створити рятувальний жилет.

Але навіть з джинсами, жорстка вода зробила виживання важким випробуванням. Рятувальники відшукали молодого чоловіка через три години, він дрейфував в морі. Вони стверджують, що хлопцю “неймовірно пощастило залишитися в живих”. “На щастя, я знав трюк з джинсами. Якби не ці джинси, мене б тут не було, вони дійсно врятували мене”, — заявляє Арне.

, , , , , переглядів: 1 163

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *