Незвичайні новорічні традиції в різних країнах світу

Збір коштів на потреби армії України
01.01.2019

Незвичайні новорічні традиції в різних країнах світу

Новий рік одне з найяскравіших свят, але в кожній країні його святкують по-своєму: хтось викидає праски, а хтось включає сирени машин. У кожного народу своя історія, свої важливі події, після яких можна підводити риску, робити висновки, радіти і відраховувати Новий рік. Ми підібрали кілька традицій різних країн, які кардинально відрізняються від наших.

Італія

В Італії вважається, що Новий рік треба починати, звільнившись від усього старого. Тому в Новорічну ніч прийнято викидати з вікон старі речі: старі праски, стільці та інший непотріб.

Еквадор

Вважається, якщо ти хочеш розбагатіти в році, що наступив, потрібно одягнути жовту білизна, як тільки годинник проб’є 12. А якщо потрібне щастя в особистому житті, тоді білизна має бути червоного кольору.

Результат пошуку зображень за запитом "новий рік в італії"

Шотландія

За традицією у новорічну ніч підпалюють бочки з дьогтем і котять їх по вулицях, спалюючи, таким чином, Старий рік і запрошуючи Новий.

Куба

Кубинці напередодні Нового року заповнюють водою весь посуд, який є в будинку, а опівночі починають виливати її з вікон. Так жителі бажають Новому року світлого і чистого, як вода, шляху.

Результат пошуку зображень за запитом "новий рік в італії"

Панама

У Панамі опівночі дзвонять в усі дзвони, завивають сирени, гудуть автомобілі. Самі жителі в цей час голосно кричать і стукають всім, що попадеться їм під руки.

Індія

У різних частинах Індії Новий рік відзначають в різні пори року. На початку літа – свято Лорі. Увечері розпалюються великі багаття, навколо яких танцюють і співають. А восени святкують Дівалі – свято вогнів. На дахах будинків і підвіконнях розставляють тисячі світильників і запалюють їх у святкову ніч.

, , , , , , , , переглядів: 807

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *