Nikon повстав з попелу з унікальними камерами

Збір коштів на потреби армії України
20.08.2018

Nikon повстав з попелу з унікальними камерами

Ці камери змінять ваше уявлення про фото

Ми знаємо, що Nikon збирається повернутися на ринок дзеркальних камер, і тепер світ дізнався деякі деталі про це. Nikon Rumors повідомляє, що Nikon планує представити дві повнокадрові бездзеркальні камери. За чутками, камери називаються Z6 і Z7, і вони будуть представлені разом з трьома об’єктивами, призначеними для нової системи.

Як повідомляється, Z6 і Z7 будуть диференціюватися так само, як Sony відрізняє свої моделі A7 і A7R: Z6 буде мати 24-мегапіксельний датчик і буде призначений для обробки більш швидкої зйомки з меншим освітленням, в той час як Z7 буде мати 45-мегапіксельний датчик для зйомки зображень з більш високою роздільною здатністю.

Це все стосується специфікації камери прямо зараз, але Nikon Rumors також містить детальну інформацію про те, які можуть бути перші три об’єктиви, які, як очікується, будуть представлені разом з апаратами. Вони включають в себе 50 мм f/1,8, 24-70 мм f/4 і певний вид більш простого штриха при f/1,8.

Nikon намагається позиціонувати свої камери як конкуренція Sony. Компанія планує увірватися на ринок з сильними гаджетами, які не можна пропустити.

переглядів: 578

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *