Nokia воскресила кнопкові телефони

Збір коштів на потреби армії України
02.03.2019

Nokia воскресила кнопкові телефони

На міжнародній виставці MWC 2019 Google зробила важливу заяву, яка сподобається власникам кнопкових мобільних телефонів Nokia. Пошуковий гігант оголосив про активне співробітництво з KaiOS Technologies. По суті, компанія створила ОС KaiOS, яку позиціонують як сучасну ОС для кнопкових телефонів. Так, ці девайси все ще існують, і поступово набирають популярність. Відмінна альтернатива сучасним смартфонам, ось тільки без зайвих можливостей.

 

Nokia воскресила кнопкові телефони: мобільники обростають новими можливостями
Google анонсувала, що додатки YouTube, Maps, Gmail і навіть голосовий асистент будуть адаптовані для дешевих телефонів Nokia, на зразок моделі 8110 4G, яка продається в Україні. Втім, за якість картинки при перегляді відео говорити поки рано, адже екрани явно поступаються сенсорним дисплеям практично за всіма параметрами.

KaiOS  зараз є однією з найбільш популярних мобільних платформ. У 2018 році в Індії ця платформа навіть обігнала iOS: працюючі на ній пристрої бюджетного сегменту зайняли 15% ринку. Втім, ринок Індії забитий смартфонами з цінниками до 100 доларів, так що iPhone популярністю в Індії точно не користується.

, , переглядів: 1 358

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *