Нова послуга від Київстара скрасить ваш карантин

Збір коштів на потреби армії України
24.03.2020

Нова послуга від Київстара скрасить ваш карантин

Карантин або добровільна ізоляція – речі, звичайно, неприємні, але цілком терпимі, якщо під рукою є доступ в інтернет. Оператори мобільного зв’язку в нашій країні прекрасно це розуміють, і запускають послуги, які дозволяють абонентам пережити вимушене самітництво з усім можливим комфортом.

Нова послуга від «Київстар» дозволяє придбати пакет «Нічний» всього за тридцять гривень. Він надасть вам додаткові десять гігабайт мобільного інтернету, які можна використовувати для будь-яких цілей з дванадцятої ночі до восьмої години ранку. Щоб підключити цей вигідний пакет трафіку, скористайтеся системою «Мій Київстар» або ж введіть комбінацію *266*1#.

Слід зазначити, що інші ваші гігабайти, які ви могли отримати, наприклад, в рамках свого тарифного плану, нікуди не дінуться. Запит *266# дозволяє подивитися, скільки гігабайт у вас залишилося. *266*0# – повністю відключає послугу.

На час карантину «Київстар» робить безкоштовним доступ до ряду інформаційних ресурсів. Це медичні та урядові веб-сайти, а також освітні послуги. Також буде розширено список доступних дитячих і дорослих розважальних і науково-популярних каналів для тих, хто користується послугами «Київстар ТВ». Не підлягають тарифікації та дзвінки на гарячі лінії МОЗ та Міністерства закордонних справ.

, , , переглядів: 580

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *