Нова стильна стрижка «Аврора» проривається в тренд

Збір коштів на потреби армії України
02.08.2017

Нова стильна стрижка «Аврора» проривається в тренд

Мода на елегантні і жіночні стрижки складних фасонів набирає обертів. Романтична і трохи зухвала стрижка аврора має дивовижну властивість – вона підходить практично всім, але при цьому, в кожному випадку створює унікальний образ. Єдина умова – високий професіоналізм вашого перукаря, ця зачіска по праву вважається складною.

Вперше в моду аврора увійшла в середині 80-х років минулого століття, на хвилі популярності стилю «диско», саме так стриглися кумири молоді тієї епохи. Сьогоднішнє її повернення в тренди не тільки данина стилю ретро, ​​стрижка аврора для волосся будь-якого типу чудове вписується в самі модні тренди.

Характерні риси цієї зачіски – округла, об’ємна «шапочка» на маківці, ефектна чубчик і вільна, каскадна хвиля волосся на потиличній зоні. Довжина такої зачіски може бути різною: короткої, ледь прикриває шию або довжиною «за лопатки». Єдине, що варто врахувати власницям довгих локонів, основним їх обсягом заради красивого силуету доведеться пожертвувати.

Кому підійде стрижка аврора? Жіночний силует зачіски, м’які, подовжені бічні пасма і чубчика різних фасонів відмінно поєднуються і навіть дозволяє моделювати практично будь-який овал обличчя.

Єдине протипоказання від стилістів – відверто округлі, повні особи, в цьому випадку добре виглядати буде тільки подовжена стрижка аврора на середні волосся.

Основний момент вибору фасону зачіски – довжина контрольних пасом, які повинні створити ту саму округлу «шапочку» волосся. Вона виглядатиме найефектніше, якщо вибрати контрольної довжину до підборіддя, а красиве обрамлення овалу доповнить чубчик будь-якого модного фасону.

Зачіска відмінно виглядає на волоссі будь-якого типу, але особливо добре – на прямих або трохи хвилястих. Силует створюється завдяки багаторівневій стрижці і обов’язковому оформленню кінчиків волосся за допомогою філірувальних ножиць. Такий прийом не тільки створює обсяг, але і дуже «слухняний» силует, що вимагає мінімальної укладки.

Джерело: http://factor-e.ru/udivitelnoe/krasota/novaya-stilnaya-strizhka-avrora-proryvaetsya-v-trend.html

, , переглядів: 2 301

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *