Новий трейлер серіалу “Оповідь служниці” злили в мережу: відео

Збір коштів на потреби армії України
08.02.2019

Новий трейлер серіалу “Оповідь служниці” злили в мережу: відео

Фанати популярного серіалу “Оповідь служниці” нарешті можуть побачити в мережі новий трейлер. 

Довгоочікуваний перший трейлер популярного серіалу “Оповідь служниці”, який буде виходити в квітні 2019 року, вже з’явився у мережі. Варто зазначити, що перша прем’єра серіалу відбулась 26 квітня 2017 року. У новому сезоні популярного серіалу головна героїня, яку грає Кейт Мосс, відмовляється кидати Галаад без своєї новонародженої донечки, і налаштована зламати систему.

Джун Осборн – головна героїня серіалу, яку грає Кейт Мосс, живе у тоталітарній державі Галаад, у якій тільки одна жінка з сотні може народити дитину. Таких жінок називають “служницями”. Їх відстежують і виловлюють, потім відправляють до спеціальних таборів, де готують до зачаття й народження дітей для офіцерів та чиновників, чиї дружини нездатні мати дітей.

“Оповідь служниці” – це американський телесеріал, знятий за книгою канадської письменниці Маргарет Етвуд. Спочатку планували зняти один сезон серіалу, а потім було прийнято рішення знімати 2 сезон, прем’єра якого відбулась у травні 2018 року. До речі, книга Маргарет Етвуд “Оповідь служниці”, яка вважається антиутопічним романом, вийшла в українському перекладі у видавництві КСД у 2017 році.

, , , , переглядів: 995

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *