Оновлення Chrome позбавить мережу від надокучливої реклами

Збір коштів на потреби армії України
08.12.2018

Оновлення Chrome позбавить мережу від надокучливої реклами

Google почала розсилати нову версію свого браузера Chrome 71. Апдейт не найбільший, та все ж, зміни в системі будуть дуже корисними для всіх користувачів браузера.

Chrome буде автоматично блокувати будь-яку рекламу, яка підпадає під критерії “шкідливої реклами”. Система сама навчилася визначати рекламу, і відносити її до різних списків. Це включає в себе завантаження вірусів або небажаного ПЗ, приховані області кліка, автоматичний редирект, фейкові повідомлення, банери, які стежать за курсором, фішинг, реклама, яка вводить в оману та інша зараза. Загалом, все те, що може завдати шкоди вашому гаманцю, або комп’ютера.

Якщо на сайт вішається відмітка про шкідливу рекламу, у власника буде 30 днів на добровільне очищення. Якщо ж він не підкориться, браузер почне автоматично блокувати всю небажану рекламу. Для перевірки сайту Google рекомендує скористатися Abusive Experiences Report в консолі пошуку Google. Таким чином корпорація добра хоче вберегти користувачів мережі від шкідливої реклами, або ж від хакерських маніпуляцій і дій аферистів.

, , , , , переглядів: 1 039

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *