Особливості вибору дивану для власників котів і собак

Збір коштів на потреби армії України
29.09.2018

Особливості вибору дивану для власників котів і собак

Коти і собаки люблять дивани не менше, ніж люди. Багато власників домашніх тварин добре це знають. Але ваш улюбленець не розуміє, що меблі потрібно берегти. Як же захистити диван він кота чи собаки? Перший крок для цього – правильний вибір оббивки. Перш ніж купити меблі від виробника, ознайомтеся з особливостями різних матеріалів.

Базові рекомендації

Найкращий захист меблів полягає у дресируванні тварини. Її потрібно привчити не заплигувати на диван і не використовувати його для заточки кігтів. З собаками це простіше, з котами важче.

Але на додачу до дресирування важливо ще й враховувати особливості матеріалу, з якого виготовлений диван. Тканину бажано вибирати товсту і щільну. Тримайтеся подалі від світлих відтінків, які погано приховують плями. Замість цього віддавайте перевагу сірому, коричневому, вугільному кольорам. Гарним вибором буде тканина, яка є стійкою до плям і добре піддається чистці.

Візерунок може бути більш зручним, ніж однотонна тканина. Плями і шерсть на фоні дрібних малюнків стають менш помітними.

Краще уникати таких ніжних матеріалів, як шерсть і шовк. Виготовлені з них дивани бажано використовувати в тих приміщеннях, де немає домашніх тварин.

Радимо додатково придбати щільний чохол для дивану, незалежно від матеріалу оббивки. Особливо це важливо для власників щенят і кошенят, які часто відпочивають саме на дивані.

Натуральна шкіра

Шкіра – один з найкращих матеріалів для дивану, який купують власники домашніх тварин. Вона стає лише кращою з часом, якщо правильно доглядати за нею. Шкіра проста в обслуговуванні, постачається в різних кольорах і є доступною для покупців з різними фінансовими можливостями.

Шерсть і бруд легко видаляються зі шкіри. Дрібні подряпини легко приховати. Більшість шкіряних диванів легко миються навіть звичайною водою. Для видалення стійких плям є спеціальні засоби.

Мікрофібра

Ще один гарний вибір для власників котів і собак. Ця синтетична тканина трохи схожа на замшу. Вона легко чиститься, не потребує складного обслуговування і відрізняється зносостійкістю. Ви можете знайти варіанти мікрофібри практично на будь-який смак.

Завдяки відсутності плетива мікрофібру важко розірвати кігтями. Їм просто нема за що зачіплюватися. Плями легко видаляються водою та милом.

переглядів: 544

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *