П’ять причин поставити живу ялинку на Новий рік

Збір коштів на потреби армії України
27.12.2018

П’ять причин поставити живу ялинку на Новий рік

Перед Новим роком всі метушаться, намагаючись якомога ретельніше підготуватися до святкових днів. Багатьом не дає спокою питання про те, яку ялинку краще вибрати: справжню чи штучну. Андрій Білоус, доктор наук в області біоресурсів і природокористування розповів, чому варто вибрати саме живу ялинку, – пише HBStyle.

1. Це традиційно

Тільки справжнє хвойне дерево може створити атмосферу свята і подарувати неперевершений аромат. Так, живе дерево не таке ідеальне, як штучне, але у цьому і є його особливість.

2. Це органічно

Купуючи живе дерево ви не забруднюєте середовище поліпропіленом та іншими шкідливими речовинами. Адже рано чи пізно штучне дерево потрапить на смітник, де буде розкладатися сотні років. Природне дерево після свят можна використовувати як корм для тварин, паливо або для рибництва. А якщо ви відправите живу ялинку на смітник через 10 років від неї не буде і сліду.

3. Це національний продукт

Купуючи живу ялинку ви, як не дивно, підтримуєте вітчизняного виробника. Їх вирощують на хвойних плантаціях у далеких селах, де роботи не так вже і багато. Вони зрубують дерева, везуть їх на продаж і відразу ж садять нові. Купуючи штучну ялинку, до речі, ви підтримуєте тільки економіку Китаю.

4. Це товар подвійного призначення

Природне дерево може бути і живим. Ви можете висадити дерево у горщику із землею і кожен рік насолоджуватися неймовірною атмосферою.

5. Це пізнання нового

У світі немає двох однакових дерев, тому кожен рік у вас буде особливим. Дітям буде особливо цікаво вивчать природу ялинок, кожен рік бачачи нове разташування гілок, форму і колір.

, , , , переглядів: 958

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *