Пакет з пакетами вже не в тренді. Рівне на шляху відмови від поліетилену: чим замінити улюблену торбинку

Збір коштів на потреби армії України
26.07.2019

Пакет з пакетами вже не в тренді. Рівне на шляху відмови від поліетилену: чим замінити улюблену торбинку

На сесії Рівненської міської ради підняли питання про заборону поліетиленових пакетів у торгових точках міста. Відповідна петиція з’явилась на сайті міськради ще у березні 2019 року. Так, рівненські депутати підтримали рішення про обмеження комерційного використання одноразових поліетиленових пакетів у торговій мережі обласного центру, повідомляє “ОГО”.

“За” проголосували 33 депутати. Відтепер рівнянам рекомендуватимуть альтернативу поліетиленовим пакетам: біологічні полімерні або паперові пакети, багаторазові торбини тощо. Додамо, що вже понад 30 країн світу повністю відмовилися від пакетів. Але чи стане Україна наступною?

Ми ж поцікавилися, чим можна замінити улюблену поліетиленову торбинку

Екосумка

Їх часто продають поряд зі звичними для нас пакетами. Така сумка призначена для багаторазового використання, її можна прати, а ще вона гарно виглядає, та більш міцна.

Сіточки «авоськи»

Старшому поколінню добре відомі ці сумки з мотузок. Різнокольорові, цікаві та дихаючі мішечки займають зовсім мало місця та прослужать багато років. До речі, світові дизайнери теж взяли цей тренд до уваги, тож тепер з такою сумочкою хоч в магазин по хліб, хоч на подіум.

Паперові пакети

Всі мережі модних магазинів одягу та білизни вже давно пропонують своїм покупцям тільки паперові пакети. Вони гарно виглядають та швидко розкладаються не наносячи природі шкоди, а тільки навпаки стануть непоганим добривом. Приємні на дотик, різних розмірів та з різними принтам такі пакети вже стали фаворитами серед нешкідливих пакетів. Також замість пакетів можна використовувати скляні банки, металеві чи дерев’яні коробочки та полотняні мішечки.

, , , , переглядів: 1 019

Один коментар
  1. давно пора відмовитись від пластику, а то за якихось 30 -40 років ступити нікуди,кругом пластик-скло-пластик і так всюди

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *