Панянкам на замітку: чому потрібно відмовитись від бюстгальтерів

Збір коштів на потреби армії України
17.06.2018

Панянкам на замітку: чому потрібно відмовитись від бюстгальтерів

Медики пояснили, чому жінкам варто відмовитись від носіння бюстгальтерів

Наукові фахівці останнім часом все частіше висловлюються про те, щоб жінки відмовлялися від звички постійно носити бюстгальтер. Черговий висновок на цю тему пролунав від британського мамолога Сету Ранкіна.

Ранкін заявив, що жінки ні в якому разі не повинні спати в бюстгальтері. Експерт переконаний, що сон в бюстгальтері може вкрай негативно позначитися на здоров’ї, адже в жіночому тілі виникає постійний тиск на лімфатичні вузли.

“Навіть не дуже тугий бюстгальтер може перешкоджати вільній циркуляції лімфи, що, в свою чергу, призводить до набряків і хронічних запальних процесів”, – зазначив лікар.

Крім цього, поділився думкою Ранкін, жінкам краще відмовитися від носіння бюстгальтерів вдома. Така відмова позбавить від ризику небезпечного додаткового стиснення в області лімфатичних вузлів.

Пов’язане зображення

А дослідження, яке проводив вчений Жан-Дені Руйоном, також закінчилося вердиктом про шкоду бюстгальтерів. Ця робота, в ході якої були вивчені дані 300 жінок у віці 18-35 років, показала: всупереч поширеній думці, носіння бюстгальтера не сприяє підтримці форми грудей.

, , , переглядів: 1 721

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *