Панянкам на замітку: секрети пляжного макіяжу

Збір коштів на потреби армії України
15.06.2018

Панянкам на замітку: секрети пляжного макіяжу

Перед тим, як фарбуватися на пляж, прочитайте ці поради

Звичайно, наносити товстий шар макіяжу перед тим, як йти плавати – це досить сумнівна ідея. Як, втім, і ідея того, щоб піти туди в недоглянутому вигляді. Однак, перед тим, як наносити макіяж, потрібно врахувати кілька нюансів:

Нанесіть побільше праймера і бази. Вони обов’язково повинні бути на водній базі, адже тільки в цьому випадку ваш макіяж не перетвориться в місиво вже через кілька годин.

Результат пошуку зображень за запитом "макияж на пляж"

Обов’язково догляньте за шкірою губ, інакше незабаром вони перетворяться в наждак. Почніть зі скрабу, потім використайте зволожуючий бальзам. Що стосується помад, краще всього використовувати матові, стійкі структури. Жодних блисків для губ, інакше доведеться кожну секунду відліпляти від них волосся.

Пов’язане зображення

Щоб тіні залишилися до кінця дня, краще використовувати спеціальну базу, а не звичайний зволожуючий крем. Стрілки краще всього закріпити чорними тінями. Тональний крем замініть сонцезахисним кремом з покриваючим ефектом. І, нарешті, головне – не переборщити. Зараз в моді саме природна краса, тому краще піти на море з мінімумом макіяжу. Тим більше, проблем поменшає.

, , переглядів: 1 055

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *