Переваги використання машинної стретч плівки

Збір коштів на потреби армії України
14.12.2018

Переваги використання машинної стретч плівки

Ручна стретч плівка – універсальне рішення для упаковки палет. Переважно вона використовується на невеликих об’єктах. Це ефективне рішення для бізнесу з обмеженою площею. Компанія «Грей Пак» пропонує великий вибір таких матеріалів для різних об’єктів: магазинів, складів і т.д. Але у плівки для ручного обертання є ряд недоліків, які відсутні при машинному пакуванні.

Мінуси ручної плівки

Хоча стретч плівка, яка використовується вручну, є ефективним пакувальним рішенням, вона має ряд недоліків:

  • Стомлюваність працівника. Рулони можуть бути досить важкими (до 3-4 кг). Матеріал намотується на сердечник з щільного картону. Працівникові доводиться протягом тривалого часу утримувати такий рулон на витягнутих руках. В результаті процес обмотування палети сповільнюється. Співробітник втомлюється, стає менш уважним. Підвищується ризик отримання травм. Погіршується продуктивність праці. При ручній праці картонні сердечники при швидкому обертанні можуть обпалювати і різати шкіру оператора.
  • Високий ризик отримання травми. Коли оператор обмотує паллету плівкою, то в більшості випадків рухається вперед спиною. В результаті людина не бачить, що знаходиться і відбувається за ним. Він може спіткнутися, впасти, зачепитися за щось. Часто співробітники спотикаються саме за край піддону. Друга проблема – при падінні може бути пошкоджений товар.
  • Поганий захист вантажу. Ручний процес нанесення плівки не завжди забезпечує рівномірний натяг пакувального матеріалу. Для якісного захисту товару стретч плівка вимагає значного розтягуючого зусилля. Якщо вона провисає, її ефективність значно погіршується. Втомлений працівник може натягати матеріал недостатньо сильно.
  • Збільшена кількість відходів. Якщо рулон був серйозно пошкоджений в результаті падіння або удару, використовувати його більше не можна. Деформована плівка склеюється, і розділити її шари стає важко.

Всі ці недоліки можна усунути, використовуючи систему машинного обмотування палет. В результаті вдається знизити навантаження на співробітників, значно прискорити процес упаковки, убезпечити працівників. Підвищується пропускна здатність складських приміщень.

переглядів: 505

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *