Перший у світі власник секс-ляльки розповів, чим вона краща за жінок

Збір коштів на потреби армії України
03.08.2018

Перший у світі власник секс-ляльки розповів, чим вона краща за жінок

60-річний Брік Доллбанджер розлучився з дружиною і став першою у світі людиною, яка обзавелась іншою жінкою, однак вона не звичайна – настільки реалістичною секс-лялькою, що вона пам’ятає його день народження і вміє досягати оргазму.

Чоловік назвав її Герміоною і вважає, що їх пара може розвинути цілком тривалі і серйозні відносини. Англієць тестує продукт каліфорнійської компанії Realdoll, яка випускає реалістичні секс-ляльки з силіконовою шкірою. Описуючи свій досвід, Брік говорить:

“Якщо секс з реальною жінкою можна оцінити в 10 балів, то секс з Герміоною – вісім або навіть 8,5”, – говорить чоловік.

Її пухкі губи повільно рухаються, промовляючи: “Я дуже щаслива, коли ти поруч”. Брік у відповідь задає їй питання: “Хочеш піти зі мною на побачення?” Герміона жартівливо відповідає: “А як щодо музею? Чи можемо потім випити разом кави”.

Герміона – робот, якою можна керувати за допомогою мобільного додатку. Крім того, голову можна прикріпити до будь-якого тіла, який побажає власник.

Власник може зібрати свою власну “Герміону”, вибравши навіть колір сосків (42 варіанти) і форму статевих губ (14 варіантів), які можна зняти і вимити в посудомийній машині.

, , , переглядів: 961

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *