Підготовка до школи: на чому варто акцентувати увагу?

Збір коштів на потреби армії України
21.09.2020

Підготовка до школи: на чому варто акцентувати увагу?

Підготовка до школи – не менш важливий етап, ніж початок самого навчання. Саме тому в цьому дуже важливо не схибити. Для того, аби правильно підготувати дитину до школи, потрібно знати чимало корисної інформації та лайфхаків.

Про місце, де якісно підготують до школи,  можна дізнатися за посиланням  https://www.babyclub.ua/features/pidgotovka-do-shkoli.html. Проте, сам цей процес має у собі велику кількість нюансів.

Підготовка до школи

Що потрібна знати дитина перед тим, як стане школярем?

Якщо говорити узагальнено, то вчителі очікують від учня навички як:

  • співжиття в колективі;
  • вітається уміння читати та мати перші навики лічби;
  • бути вмотивованим та хотіти вчитися;
  • мати початкові знання з предметів, які вивчатимуть у першому класі;
  • дисципліна та самоорганізація. 

Як підготувати дитя до школи? 

Фахівці стверджують, що знайомство зі школою може стати стресом для дитини, адже це нове середовище, нові знайомства і новий розпорядок дня. Але ваше чадо дуже легко підготувати до нового життя, якщо робити це плавно і виважено.

Приміром, рекомендують поволі впроваджувати розпорядок дня, який наближається до шкільного, аби потім це не стало шоком  й ваш малюк уже нормально почувався у незвичному життєвому ритмі.

Почати викладати уроки, ніби граючись у школу. Проте, перші завдання не повинні бути складними і протяжність таких занять не має перевищувати 10-15 хвилин.

Навчання слід подавати як гру, аби сам період початкових студій теж сприймався легше.

Приділяйте увагу емоційній складовій – співайте разом пісень, читайте вірші, якщо володієте грою на музичних інструментах, то спільно музикуйте.

Створюйте з дитиною список справ, які треба виконати, аби привчити її до структурованого ритму й виконання запланованого.

Кому довірити підготовку дитини до школи?

Варто зазначити, що самостійна підготовка до школи може бути накладною для батьків й не враховувати багатьох нюансів, тож цю непросту справу краще довірити експертам. А такі, на приклад, працюють в центрі сімейного розвитку Baby Club. Саме тут кваліфіковані фахівці забезпечують гармонійну атмосферу, в якій ваше дитя не тільки отримає необхідні знання, але й зможе розкрити всі грані своєї особистості, почати реалізовувати власний талант, навчитися працювати у гурті. Діти працюють у маленьких групах, що дозволяє не тільки більш ефективно засвоювати знання, адже педагоги можуть застосовувати індивідуальний підхід, але й відбувається процес соціалізації.

Разом з Baby Club ваше дитя почуватиметься у школі впевнено!

переглядів: 307

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *