#ПідтримуюЇї. Відомий правозахисник запустив флешмоб на подолання гендерних стереотипів

Збір коштів на потреби армії України
18.08.2019

#ПідтримуюЇї. Відомий правозахисник запустив флешмоб на подолання гендерних стереотипів

Волинський правозахисник Віктор Вальчук розпочав флеш-моб #ПідтримуюЇї, спрямований «на подолання стереотипів в нашому суспільстві, що жінка “берегиня”, що вона має сидіти з дітьми вдома і плекати годувальника-чоловіка». Ось що пан Віктор написав у своєму Facebook:

“Чоловіки, виявляється, що жінка теж втомлюється на роботі, інколи має поганий настрій, хоче просто лежати і нічого не робити по дому! Це жах!? Ні, це реальність! Жах – це те, з чого я почав цей допис! Я за рівність в житті жінок та чоловіків! Я за рівний вибір, за рівний доступ, за рівне відношення, як до жінок так і до чоловіків! Сьогодні, я започатковую чоловічий флешмоб #ПідтримуюЇї!

Цей флешмоб націлений на подолання стереотипів в нашому суспільстві, що жінка “берегиня”, що вона має сидіти з дітьми вдома і плекати годувальника-чоловіка. Має прибирати, готувати, прати, прасувати, пришивати, нести баули з супермаркету (бо ж треба з чогось готувати, чимось прибирати) тощо. Я теж це вмію, роблю і таким чином підтримую свою кохану дружину!

Тому, усі чоловіки, які бажають долучитися до флешмобу #ПідтримуюЇї треба пришити будь-якого іншого ґудзика на лацкан піджака, в знак того, що ми теж вміємо, можемо і робимо стереотипні “жіночі” обов’язки та виступаємо за рівні права та можливості жінок та чоловіків! І дякую за спілкування Ірина Суслова та Lyudmyla Yankina, під час якого виник цей флешмоб!”.

, , , переглядів: 694

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *