Пікантні фантазії, які повинна спробувати кожна пара

Збір коштів на потреби армії України
15.12.2018

Пікантні фантазії, які повинна спробувати кожна пара

Не всім чоловікам вистачає впевненості, щоб відверто розповісти, чого саме їм хочеться у сексі. Проте, є речі, які хотілося б спробувати абсолютно всім представникам сильної статі, – пише Clutch.

1. Розкута жінка

Чоловікам подобається, коли жінка вільно поводиться в ліжку. Це означає, що жінка любить своє тіло, не соромиться своїх бажань і фантазій. Хлопцям дуже подобаються різні секс-іграшки, тільки якщо вони не імітують сам статевий орган. Він обов’язково сприйме з ентузіазмом різні наручники, маски, батоги та білизну.

3. Глибоке горло

Всі чоловіки люблять оральні ласки, але не всі жінки вміють їх надавати. Якщо для тебе це неприємно, то навряд чи і твій бойфренд отримає задоволення. Для того, щоб вирішити цю проблему сміливо тренуйся, і скоро ти почнеш отримувати від цього справжнє задоволення.

4. Анальний секс

Чоловіки люблять “ззаду” тому, що так вони отримують більше задоволення. Не варто боятися такого виду інтимних практик: якщо все зробити правильно, ти теж зможеш отримати справжню насолоду.

5. Легке БДСМ

Мова йде про ненав’язливі скручування, наручники, неболюці ляпаси по “м’якому місцю”, зав’язані очі. Це допоможе урізноманітнити ваше сексуальне життя і внести в нього трохи “перчинки”. Це також дозволить відкрити нові межі чуттєвості, ще більше довіритися один одному.

6. Рольові ігри

Рольові ігри – це не тільки гаряче, але й цікаво. Якщо ти приміряєш на себе різні ролі, то в чоловіка немає приводу “йти на сторону”, адже він періодично ніби спить з “іншою жінкою”.

, , , , переглядів: 1 628

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *