Піца. Маленькі секрети великого бізнесу

Збір коштів на потреби армії України
24.09.2019

Піца. Маленькі секрети великого бізнесу

Піцу полюбляють у всьому світі. Можливість замовити до офісу або додому гарячу, запашну, соковиту піцу із улюбленою начинкою та ласувати смакотою без зайвих зусиль неймовірно популярна у дітей, студентів, дорослих та пенсіонерів. Піца-паті влаштовують міжнародні корпорації, альпіністі та пілоти пасажирських лайнерів.

Дослідження довели: більшість клієнтів замовляють піцу у перевірених мереж світових брендів. Чому доставка піци Domino’s займає перше місце у світі та набирає популярності в Україні?

Контроль якості

 

Виготовлення їжі завжди супроводжується побоюванням щодо якості інгредієнтів та санітарного стану кухні. Домінос першими у світі створили піца-театри та зробили процес створення піци максимально прозорим для клієнтів.

Австралійські шанувальники піци вигадали для улюбленої мережі веб-камери із штучним інтелектом. Клієнт спостерігає за виготовленням замовлення, а камера перевіряє процес збирання та випікання піци за десятками жорстких параметрів. Одна помилка, і замовлення повністю переробляють.

Для українських ресторанів пепероні та моцареллу виготовляють ексклюзивно. Інші поставщики проходять перевірку в американській штаб-квартирі корпорації.

Більшість ресторанів мережі працюють за франшизою. Контроль за виконанням умов франшизи систематично проводять інспектори та таємні покупці.

Коротке меню

 

Зручне замовлення 

Онлайн замовлення піци займає декілька хвилин. Піца-конструктор допомагає створити власний варіант складу інгредієнтів для самих вимогливих клієнтів. Піца-трекер в онлайн-режимі відстежує процес виготовлення та доставки смакоти за адресою клієнта в українських містах.

Швидка доставка

 

Креативність Domino’s та бажання прискорити процес доставки призвела до використання безпілотних дронів, роботів, трейлерів та навіть автомобілів Форд зі штучним інтелектом.

переглядів: 3 751

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *