Плавець Романчук назвав розмір преміальних за дві медалі на Олімпіаді

20.09.2021

Український плавець Михайло Романчук розповів, які преміальні отримав за успішний виступ на Олімпійських іграх в Токіо.

Як повідомляла пресслужба Міністерства молоді та спорту, українським спортсменам, які здобули медалі на Олімпійських іграх у Токіо, виплатять преміальні на суму 1,84 млн доларів. Плавець Михайло Романчук повідомив, скільки преміальних отримав за успішні виступи на Олімпіаді.

«За бронзу – 55 тисяч доларів. За срібну медаль – 80 тисяч доларів. Також я отримав трикімнатну квартиру в центрі Рівного, а ще по 480 тисяч гривень за кожну медаль від місцевої міськради.

Зароблені гроші я планую вкласти в своє майбутнє. Мова про комерційну нерухомість, можливо, в декілька квартир», – розповів Романчук в інтерв’ю.

Разом український плавець заробив понад 4,5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що Михайло Романчук на Іграх в Токіо завоював бронзову медаль на дистанції 800 метрів і срібну медаль на дистанції 1500 метрів.

Всього на дорослому рівні Михайло Романчук добув 13 медалей. Крім двох олімпійських нагород, він шість разів брав золото (чемпіонат світу і чемпіонат Європи на короткій воді, чотири тріумфи на чемпіонатах Європи), також є три срібла (два – на чемпіонатах світу, одне – на чемпіонаті Європи) і дві бронзи (обидві нагороди – на чемпіонатах Європи).

Це друга Олімпіада в кар’єрі Михайла Романчука. У Ріо-де-Жанейро він виступав в статусі перспективного, але ще не досвідченого таланту. Романчук з 15-м результатом не зміг пробитися у фінал змагань. Після цього плавець змінив програму тренувань, скинув п’ять кілограмів ваги і почав стрімко прогресувати.

До слова, українці 17 років не могли завоювати медалей у плаванні на Олімпіадах.

З іншими цікавими новинами України та світу знайомтеся на порталі Metaratings.