Плойки для завивки волосся

Збір коштів на потреби армії України
22.04.2020

Плойки для завивки волосся

Інструмент, призначений для укладання волосся, дозволяє моделювати зачіску і надавати їй об’єму. Ним користуються не тільки професійні стилісти в салонах, але й переважна більшість дівчат у себе вдома. Так, плойка для локонов по ссылке дозволяє зробити зачіску за лічені хвилини. Але ж раніше все жінки могли про таке тільки мріяти. З нею ви можете накрутити волосся в спіралі, кільця, зигзаги і т. ін.

Типи поверхонь

Плойки для завивки волосся

Найпоширеніші різновиди поверхонь:

  • Тефлон — на ньому присутній антипригарний шар, завдяки якому ви не спалите волосся. Тільки поверхня десь через рік стирається і залишається лише металева частина. Сталь від тефлону відрізнити досить важко.
  • Кераміка — з такою поверхнею виробляють напівпрофесійні і професійні прилади для завивки. Матеріал рівномірно нагрівається. Моделі із цим покриттям захищають волосся під час укладання і після нього. Це обумовлено тим, що апарат створює ефект іонізації.
  • Турмалін — іонізуючі і не шкідливі для локонів плойки надають природний блиск і шовковистість.
  • Титан — найдорожчий з усіх матеріалів. Є практично покращеною версією турмаліну. Він швидше нагрівається і має високу міцність.

У професійних приладах можна виявити комбіновані покриття, як-от титан-кераміка, титан-турмалін. У них відсутні основні недоліки монопокриття.

Яку температуру вибрати залежно від типу волосся?

Для тонких і посічених локонів підійде температурний режим +60-80 °С. Тільки за такої температури завитки вийдуть не міцними, тому доведеться закріпити їх шаром лаку.

Для м’яких локонів можна брати +100-120 °С, а для неслухняних і жорстких — +150-180°С.

Якщо ж ваше волосся повністю здорове, але жорстке від природи, тоді вже варто придбати плойку з режимом +200 °С.

переглядів: 4 881

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *