Погода на жовтень: синоптки налякали тривожним прогнозом

Збір коштів на потреби армії України
30.09.2018

Погода на жовтень: синоптки налякали тривожним прогнозом

В Україні протягом наступного тижня, з 1 по 7 жовтня, очікуються справжні нічні заморозки, а температура повітря буде лише знижуватись. Про це повідомляють у прес-службі Українського гідрометеоцентру. Крім того українські синоптики прогнозують продовження сильних дощів на більшій частині території України. Так, синоптики відзначають, що 1 жовтня температура повітря складе 1-6 тепла, на грунті заморозки 0-5, на заході та півночі країни місцями в повітрі 0-3, на півдні та сході — 18-20.

У свою чергу 2 жовтня на півдні та сході, а такоже у західніх областях – дощі, на решті території істотних опадів українські синоптики не передбачають.

3 жовтня на більшій части территории країни очікуються Дощі. Температура Вночі 4-10 тепла, на узбережжі морів до 13. Вдень +12 +18, на півдні та сході країни – до +21. У західніх та північніх областях +9 +15.

4, 5 і 7 жовтня у західніх, північніх, місцямі центральних областях триватимуть шалені дощі, які завдадуть величезної шкоди. Температура Вночі +3 +10, вдень +9 +16.

, , переглядів: 906

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *