Популярні бюстгальтера цієї осені

Збір коштів на потреби армії України
16.10.2021

Існує так багато бюстгальтерів на вибір! Від бюстгальтерів push-up до бюстгальтерів бралет, бюстгальтерів із застібкою і без неї, бюстгальтери із застібкою спереду, мінімайзери, максімайзери… Але в чому ж різниця між усіма цими типами бюстгальтерів?

 

Види бюстгальтерів на осінь 2021 року відрізняються дизайном, а головними новинками є:

Бюстгальтер-балконет 

Бюстгальтер-балконет – це бюстгальтер, верхня частина чашок якого має горизонтальний розріз. Бюстгальтер-балконет піднімає груди, створюючи красиве декольте.

Бюстгальтер на підкладці 

Бюстгальтер з підкладів – це бюстгальтер із підкладів під чашечками. Завдяки цьому бюстгальтер забезпечує додаткову підтримку і комфорт. Бюстгальтер з підкладкою підходить як для жінок з маленькими, так і з великими грудьми.

Бюстгальтер без бретелей 

Бюстгальтер без бретелей повторює природну форму грудей.

Бралет 

Бралет – це бюстгальтер без підкладки. Він дуже зручний, так як ви не помітите, що на вас надітий бюстгальтер, але він забезпечує меншу підтримку, ніж інші типи бюстгальтерів.

Бюстгальтер із демісезонною чашкою 

Демі відноситься до форми чашок. Ця форма чашок має низький виріз і закриває тільки половину грудей.

Бюстгальтер з повною чашкою 

Бюстгальтер з повною чашкою – це бюстгальтер з високим вирізом і чашечками, які повністю закривають груди. Це популярний тип бюстгальтера серед жінок з великим розміром грудей.

Бюстгальтери великих розмірів 

Бюстгальтери plus size спеціально розроблені для жінок з великим розміром чашок. Він має довшу підкладку і широкі бретелі для додаткової підтримки.

Бюстгальтер з поличками 

Бюстгальтер з поличками – це бюстгальтер з дуже низькою чашкою, яка залишає частину грудей неприкритою. Ідеально підходить для сексуальних випадків.

Бюстгальтер лонглайн 

Бюстгальтер лонглайн – це бюстгальтер з більш широкої бретеллю, яка іноді доходить до талії і стегон. Широка бретель забезпечує додаткову підтримку і підкреслює лінію талії.

Бюстгальтер-максімайзер 

Бюстгальтер максімізер схожий на бюстгальтер пуш-ап, з тією лише різницею, що він має додаткові подушечки з боків чашечки, збільшуючи її на два розміри.

Бюстгальтер-мінімайзер 

Бюстгальтер-мінімайзер робить ваші груди якби менше, оскільки чашечки сконструйовані таким чином, щоб рівномірно розподілити тканини грудей по чашечці.

Багатошарові бюстгальтери 

Багатошаровий бюстгальтер – це бюстгальтер із знімними бретелями, які можна прикріплювати різними способами.

переглядів: 929

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *