Популярний мобільний додаток Viber стане платним

Збір коштів на потреби армії України
26.02.2019

Популярний мобільний додаток Viber стане платним

Месенджер Viber з 1 квітня введе монетизацію для чат-ботів. Про це повідомляє TechCrunch.

З 1 квітня Viber буде стягувати з операторів чат-ботів $ 4500 в місяць за можливість відправляти до 500 000 повідомлень користувачам. Ті, хто перевищує цей діапазон, будуть мати право надсилати до одного мільйона повідомлень в місяць за 6 500 доларів США. В команді месенджера пояснюють цей крок прагненням підвищити якість контенту.

Результат пошуку зображень за запитом "користувачі Viber"

TechCrunch зазначає, що Viber ризикує відлякати компанії, які використовують або планують використовувати чат-боти в месенджері. Видання наводить історію підприємця Едмундаса Балчиконіса, який керує сервісом для мандрівників Eddy Travels. Балчиконіс розповів, що його команда витратила вісім місяців для створення чат-бота в Viber, але тепер зосередиться на розвитку продукту в Facebook і Telegram.

За даними компанії-власника месенджера Rakuten, Viber зареєстровано більше мільярда користувачів. Месенджер особливо популярний на Філіппінах, М’янмі та країнах Східної Європи. Viber — найбільш популярний месенджер в Україні. За останніми даними, він встановлений на 96,4% Android-пристроїв.

, , переглядів: 1 400

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *