Правило склянки: як зробити своє тіло ідеальним

Збір коштів на потреби армії України
08.08.2018

Правило склянки: як зробити своє тіло ідеальним

Фахівці в галузі харчування відкрили дивовижні властивості води для роботи травної системи і зміни пропорцій фігури. Про такі відкриття обов’язково потрібно розповідати, особливо дівчатам, які мріють змінити своє тіло.

Якщо тобі хочеться поліпшити роботу шлунково-кишкового тракту і при цьому зробити фігуру більш витонченою, озбройся незвичайною порадою — “правило склянки”. Його суть неймовірно проста. За 15 хвилин до прийому їжі слід випити склянку води. Яким же чином така елементарна дія допоможе тобі скинути пару зайвих кілограм?

Результат пошуку зображень за запитом "пити воду щодня"

Дієтологи дали точну відповідь, чому так відбувається. Шлунок наповнюється рідиною, тобто його обсяг зменшується, у зв’язку з цим їжі ти з’їси набагато менше. Але і це ще не все, такий ритуал прискорює обмін речовин. Ось такі чудеса може творити склянку води за чверть години до прийому їжі. Якщо слідувати порадам фахівців тобі не доведеться вдаватися до додаткових засобів і кардинальних змін у харчуванні. Введи таку звичку в своє життя і забудь про проблемні ділянки фігури.

Щоб поліпшити ефект експерти вирішили піти ще далі і запропонували оновлену версію “правила склянки”. Порції їжі потрібно вимірювати тою ж посудиною, використовувати її як засіб для їжі. Виходить, що за добу ти з’їси всього 3-4 склянки продуктів і вип’єш додатково перед їжею 3-4 склянки води. Фахівці обіцяють, що такі заходи точно приведуть до зниження маси тіла, за рахунок зайвих відкладень, а не м’язів. При цьому важливо те, що організм не зазнає стресу, як при звичайних обмеження в харчуванні.

Результат пошуку зображень за запитом "пити воду щодня"

Крім того, дієвою може виявитися дієта без м’яса. Автори дієти запевняють, що всього через дев’ять днів після відмови від м’яса ви побачите результат. Причому не тільки на обсяг талії. Стане легше і здоровіше жити.

М’ясо є важкою їжею для організму і його відсутність в раціоні розвантажить організм і поліпшить загальне самопочуття. Паралельно з цим буде спостерігатися втрата ваги. Споживання насичених жирів з м’яса і молочних продуктів підвищує рівень холестерину в крові і збільшує ризик виникнення проблем з серцем. У той же час відмова від вживання м’яса знизить ці ризики.

, , , , переглядів: 1 016

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *