Прикмети під ялинку: як зустріти Новий рік і привабити гроші в дім

Збір коштів на потреби армії України
30.12.2018

Прикмети під ялинку: як зустріти Новий рік і привабити гроші в дім

Новий рік – час, повне прикмет і забобонів. Якщо знати, на що звертати увагу, то проші обов’язково прийдуть у ваш дім, а успіх буде переслідувати у всіх починаннях.

Побутові новорічні прикмети

Важливим ритуалом перед зустріччю нового року є прибирання в будинку. Обов’язково потрібно позбавитися від поламаних і непотрібних речей, які займають простір будинку і забирають позитивну енергетику. Прибирання в домі не потрібно відкладати на 31 грудня. Навпаки, останній день варто провести розслаблено і не перенапружуватися. Інакше весь наступний рік буде таким же важким.

В останній і перший дні року, тобто 31 грудня та 1 січня не можна виносити сміття, інакше є небезпека позбавитися від всього найкращого, що є в будинку. На столі не має бути битого посуду, зі сколами і тріщинами.

Результат пошуку зображень за запитом "прикмети на новий рік"

Новорічне частування

За прикметою при зустрічі нового 2019 року Свині стіл повинен ломити від частувань. Це обіцяє достаток на весь майбутній рік. У святкове меню не варто включати страви з раків і омарів, інакше весь майбутній рік будете “задкувати” назад. Хорошою прикметою буде мати на столі м’ясні страви з додаванням овочів. Традиційно вважається, що той, у чий келих наливаються залишки з пляшки, неодмінно в новому році буде щасливий.

Результат пошуку зображень за запитом "прикмети на новий рік"

Грошові прикмети в Новий рік

Сприятливо, якщо в наявності у новорічну ніч є хоча б невелика сума грошей – це приверне фінанси в майбутньому 2019 року Свині. Для торговців хорошою прикметою вважається віддати першому покупцеві товар в новому році з великою знижкою – таким чином підприємець забезпечить собі стабільну і прибуткову торгівлю і успіх у фінансових справах.

Результат пошуку зображень за запитом "прикмети на новий рік"

, , переглядів: 1 360

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *